Sezon 2018/2019

PUCKA LIGA BAŚKI
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
SEZONU 2018/2019
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna Gier d/p m/p
1. Koziróg Ryszard Baśka Białogóra 18 342 1188
2. Domarus Jacek Asy Kamień 18 333 1457
3. Jamrus Jan Baśka Białogóra 18 333 1171
4. Treder Zenon Dragon Gdynia 18 331 1639
5. Tobias Zbigniew Luzino I 18 325 1232
6. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo 18 321 925
7. Klimkowski Andrzej Bar Pianka Gdynia 18 321 677
8. Rathenow Gerard Sokół Strzelno 18 318 931
9. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo 17 318 751
10. Semmerling Bogdan Neta Darzlubie 18 315 1036
11. Baran Marek Baśka Białogóra 17 312 1083
12. Skelnik Gerhard Asy Kamień 17 307 1267
13. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo 18 305 367
14. Poerling Hubert Fala Krokowa 18 302 628
15. Drzeżdżon Zbigniew Kłos Werblinia 18 297 731
16. Dettlaff Józef OSP Gnieżdżewo 17 297 546
17. Śliwicki Stanisław Walety Bolszewo 18 295 545
18. Szopa Henryk Sokół Strzelno 18 294 411
19. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 18 292 -405
20. Rompczyk Marek Zacisze Mosty 17 289 563
21. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo 18 288 215
22. Klebba Zenon Kaszubska Baśka Puck 18 286 234
23. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 18 285 202
24. Adas Wojciech Szpela Władysławowo 18 284 97
25. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 17 283 93
26. Balewski Mieczysław Bocar Osłonino 18 281 557
27. Bojka Jerzy Bocar Osłonino 18 280 297
28. Grota Bogdan Luzino I 18 280 143
29. Minga Andrzej Baśka Białogóra 18 278 14
30. Buja Roman Bałtyk Władysławowo 18 276 -519
31. Samson Przemysław Zacisze Mosty 18 275 297
32. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 18 272 1094
33. Czapp Mirosław Zacisze Mosty 18 271 302
34. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo 18 271 66
35. Otrombke Roman Sokół Strzelno 18 270 445
36. Czarniecki Andrzej Dragon Gdynia 18 270 69
37. Pallach Jan Luzino I 18 270 -303
38. Maszke Andrzej Baśka Białogóra 17 269 246
39. Adas Marian Szpela Władysławowo 17 266 92
40. Matysiak Marian Dragon Gdynia 17 264 76
41. Adas Mateusz Szpela Władysławowo 18 262 -170
42. Pohl Jacek Walety Bolszewo 18 262 -359
43. Radtke Henryk Kłos Werblinia 18 262 -460
44. Okulski Antoni Bałtyk Władysławowo 16 260 230
45. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne 17 260 45
46. Ruszczyk Kazimierz Bar Pianka Gdynia 18 260 -212
47. Jankowski Adam Bar Pianka Gdynia 17 258 160
48. Olszewski Ryszard Bocar Osłonino 18 255 -372
49. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 16 254 493
50. Miszka Bogdan Remus Żelistrzewo 18 253 -445
51. Gąsiorowski Tadeusz Rekowianie Rekowo Górne 17 252 34
52. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo 18 251 -475
53. Goyka Antoni Brzozaki Mechowo 15 250 469
54. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck 15 248 212
55. Odwald Henryk Szpela Władysławowo 16 248 80
56. Kopystecki Stanisław Baśka Białogóra 18 247 -356
57. Sychowski Kazimierz Asy Kamień 17 247 -445
58. Kański Tadeusz Remus Żelistrzewo 15 246 800
59. Pipka Andrzej Remus Żelistrzewo 16 246 230
60. Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo 16 245 181
61. Banowska Bernadeta Luzino I 18 245 116
62. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo 16 245 -18
63. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 16 244 265
64. Szulc Jan Luzino I 15 243 -116
65. Białk Józef Sokół Strzelno 17 243 -279
66. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 16 241 507
67. Sahs Jerzy Neta Darzlubie 15 238 602
68. Kruk Elżbieta Asy Kamień 16 238 -245
69. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 17 236 -410
70. Jarzembiński Kazimierz Dragon Gdynia 18 236 -666
71. Wild Zygmunt Walety Orle, Gmina Wejherowo 16 234 -78
72. Patok Władysław Rekowianie Rekowo Górne 17 234 -328
73. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo 17 234 -526
74. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 17 233 -323
75. Willa Andrzej OSP Mrzezino 14 232 623
76. Olszewski Piotr Bocar Osłonino 16 232 -53
77. Trocki Marian Walety Orle, Gmina Wejherowo 15 231 -80
78. Funk Tadeusz Neta Darzlubie 13 229 493
79. Semmerling Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 15 228 460
80. Lanc Jan Brzozaki Mechowo 15 228 311
81. Bresiński Stanisław OSP Mrzezino 14 226 121
82. Kwidziński Franciszek OSP Mrzezino 15 218 16
83. Manicki Leszek OSP Gnieżdżewo 17 216 -805
84. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 18 216 -1316
85. Jurkiewicz Stanisław Bar Pianka Gdynia 15 215 -89
86. Radtke Marek Kłos Werblinia 13 214 -12
87. Renusz Roman Bałtyk Władysławowo 14 213 88
88. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 18 213 -575
89. Pierszewski Tadeusz Szpela Władysławowo 16 212 -531
90. Duzowski Bolesław Bar Pianka Gdynia 18 211 -539
91. Kuźmiński Mieczysław Walety Orle, Gmina Wejherowo 13 210 375
92. Kunz Kazimierz Bałtyk Władysławowo 15 210 69
93. Klein Antoni Walety Bolszewo 16 210 -127
94. Ferra Lucjan OSP Gnieżdżewo 14 208 -473
95. Kitowski Andrzej Zacisze Mosty 14 207 -131
96. Dominik Maria Kłos Werblinia 16 205 -647
97. Szymańska Regina Bocar Osłonino 15 205 -787
98. Nadolski Daniel Kłos Werblinia 12 203 501
99. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 15 201 -192
100. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 13 198 -52
101. Piontke Marcin Kłos Werblinia 16 198 -1251
102. Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo 16 197 -694
103. Paluch Grzegorz OSP Gnieżdżewo 15 196 -1185
104. Muża Wacław Zacisze Mosty 12 195 155
105. Kreft Janusz Baśkarze Strzebielino 13 195 -38
106. Gąsowski Janusz Baśkarze Strzebielino 13 193 -159
107. Szarmach Jarosław Rekowianie Rekowo Górne 14 192 -275
108. Pranczke Marian Asy Kamień 15 191 -519
109. Pranschke Antoni Baśkarze Strzebielino 11 190 543
110. Muża Jan Sokół Strzelno 12 190 54
111. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 16 189 -1098
112. Czoska Stanisław Walety Orle, Gmina Wejherowo 14 184 -366
113. Gojke Janusz Bałtyk Władysławowo 14 183 -394
114. Somkowski Bogdan Bar Pianka Gdynia 13 182 -301
115. Bekisz Zdzisław Neta Darzlubie 12 181 134
116. Głowienka Jan Neta Darzlubie 15 180 -711
117. Hebel Zbigniew Walety Bolszewo 12 176 -19
118. Dampc Mirosław Walety Orle, Gmina Wejherowo 14 172 -662
119. Drzeżdżon Jan Fala Krokowa 10 168 42
120. Klecha Marek Neta Darzlubie 12 168 -376
121. Labudda Kazimierz Fala Krokowa 10 161 344
122. Głowienka Józef Bałtyk Władysławowo 10 153 155
123. Lademann Radosław Bocar Osłonino 10 152 -367
124. Nadolski Jan Szpela II Władysławowo 10 151 54
125. Jeske Kazimierz Szpela II Władysławowo 10 150 233
126. Rohda Kazimierz Fala Krokowa 11 144 -225
127. Baran Adam indywidualnie 9 138 190
128. Formela Alojzy Walety Bolszewo 10 137 92
129. Strosin Ryszard Baśkarze Strzebielino 9 129 -105
130. Liecau Roman Fala Krokowa 10 128 -522
131. Nowak Andrzej Fala Krokowa 12 123 -963
132. Jaszke Bolesław indywidualnie 7 115 416
133. Łusiak Krzysztof Asy Kamień 12 113 -1252
134. Derc Jan OSP Łebcz 7 110 2
135. Etmański Benedykt Walety Orle, Gmina Wejherowo 9 105 -475
136. Sitarz Adam indywidualnie 6 102 311
137. Pobłocki Tadeusz Luzino I 6 101 375
138. Dorsz Józef OSP Mrzezino 7 101 -150
139. Waldowski Ryszard Jelonek Donimierz 5 94 333
140. Górski Roman OSP Łebcz 7 90 -307
141. Kowalewski Kazimierz OSP Łebcz 6 86 -46
142. Wittbrodt Augustyn OSP Łebcz 7 86 -287
143. Szymański Edward Baśkarze Strzebielino 7 84 -432
144. Michalski Franciszek Sokoły Rumia 4 83 311
145. Bruszkiewicz Andrzej Jelonek Donimierz 5 82 131
146. Treder Danuta Sokoły Rumia 6 80 -266
147. Baumgardt Zbigniew Sokoły Rumia 5 78 123
148. Czoske Wiesław Jelonek Donimierz 6 78 -371
149. Wittbrodtt Gertruda OSP Łebcz 7 77 -472
150. Żebrowski Eugeniusz Walety Orle, Gmina Wejherowo 5 72 -46
151. Czerwionka Kazimierz indywidualnie 4 70 276
152. Marciniak Zbigniew OSP Mrzezino 5 68 87
153. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo 4 64 275
154. Humla Czesław Iskra Połczyno 3 59 286
155. Puchowski Andrzej Sokoły Rumia 4 55 22
156. Wiśniewski Andrzej Zacisze Mosty 4 51 -35
157. Dawińdziak Ryszard indywidualnie 3 46 -75
158. Kohnke Henryk indywidualnie 3 44 -61
159. Kozakiewicz Mariusz Wejher Wejherowo 2 38 102
160. Klein Jerzy Wejher Wejherowo 2 35 168
161. Bielecki Piotr Bar Pianka Gdynia 2 34 65
162. Karaś Edward  Sokoły Rumia 3 34 -168
163. Musiałkowski Józef indywidualnie 2 28 73
164. Frankowski Daniel Jelonek Donimierz 2 28 10
165. Palczykowski Dawid indywidualnie 2 28 -2
166. Bistram Alojzy indywidualnie 2 27 -86
167. Sahs Rafał indywidualnie 3 27 -395
168. Boczyński Benedykt Iskra Połczyno 2 26 31
169. Renusz Ludwik Szpela II Władysławowo 2 26 -53
170. Potrykus Walenty Iskra Połczyno 2 26 -80
171. Lipke Jerzy Iskra Połczyno 2 22 8
172. Błażk Benedykt Iskra Połczyno 2 22 -97
173. Bigott Antoni Wejher Wejherowo 1 20 109
174. Penkowski Zbigniew indywidualnie 1 20 94
175. Szreder Władysław indywidualnie 1 19 170
176. Ellwart Eugeniusz indywidualnie 1 18 59
177. Miotke Ryszard Baśkarze Strzebielino 1 18 53
178. Janusz Andrzej indywidualnie 1 18 20
179. Skórowski Andrzej Wejher Wejherowo 1 16 48
180. Cejnowa Jarosław indywidualnie 1 16 -78
181. Dampc Stanisław indywidualnie 1 14 -37
182. Potrykus Łucjan Iskra Połczyno 1 12 -14
183. Lademan Irena Sokoły Rumia 1 12 -37
184. Radtke Piotr indywidualnie 2 11 -417
185. Sychowski Marian Wejher Wejherowo 1 10 18
186. Masłosz Jacek indywidualnie 1 8 -73
187. Dziawgo Ryszard indywidualnie 1 8 -85
188. Rogocki Jacek Iskra Połczyno 1 8 -113
189. Holender Józef indywidualnie 2 8 -329
190. Borkowski Jan indywidualnie 1 2 -160
191. Musiatowicz Marian Wejher Wejherowo 1 2 -292
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SEZONU 2018/2019
l.p. Drużyna d/p m/p
1. Baśka Białogóra 1383 5741
2. Brzozaki Mechowo 1325 4149
3. Remus Żelistrzewo 1301 4352
4. Dragon Gdynia 1268 3759
5. Luzino I 1259 3624
6. Sokół Strzelno 1249 3358
7. Szpela Władysławowo 1218 2121
8. Asy Kamień 1215 3005
9. Neta Darzlubie 1204 2456
10. Bar Pianka Gdynia 1198 2537
11. Bocar Osłonino 1184 1498
12. Kłos Werblinia 1183 1909
13. Rekowianie Rekowo Górne 1180 2341
14. Walety Bolszewo 1173 2173
15. Kaszubska Baśka Puck 1168 1908
16. Zacisze Mosty 1148 1990
17. OSP Gnieżdżewo 1142 405
18. Bałtyk Władysławowo 1139 1631
19. OSP Mrzezino 1098 1035
20. Walety Orle, Gmina Wejherowo 1034 276
21. Fala Krokowa 932 1081
22. Szpela II Władysławowo 877 315
23. Baśkarze Strzebielino 785 47
24. OSP Łebcz 398 -569
25. Sokoły Rumia 342 -100
26. Jelonek Donimierz 224 352
27. Iskra Połczyno 165 337
28. Wejher Wejherowo 119 445