Sezon 2016/2017

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
SEZONU 2016/2017
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna Gier d/p m/p
1. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia 18 215,0 1032
2. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo 18 203,5 682
3. Radtke Henryk Kłos Werblinia 18 202,0 643
4. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo 16 196,5 1019
5. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 18 195,0 349
6. Jamrus Jan Baśka Białogóra 18 192,5 626
7. Kaźmierczak Mariusz Gran Krokowa 18 192,5 589
8. Somkowski Bogdan Bar Pianka Gdynia 17 192,0 751
9. Adas Wojciech Szpela Władysławowo 18 191,5 267
10. Sitarz Adam Szpela Władysławowo 18 191,0 379
11. Szopa Henryk Sokół Strzelno 18 189,5 664
12. Maszke Andrzej Baśka Białogóra 16 189,5 635
13. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo 18 186,5 405
14. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 17 186,5 326
15. Bistram Alojzy Walety Bolszewo 17 185,5 448
16. Jarzembiński Kazimierz Dragon Gdynia 16 182,5 610
17. Jaszke Bolesław Remus Żelistrzewo 17 177,5 202
18. Bojka Jerzy Bocar Osłonino 18 177,0 203
19. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 18 172,5 353
20. Nadolski Daniel Kłos Werblinia 17 171,0 -66
21. Kunz Kazimierz Bałtyk Władysławowo 16 170,0 358
22. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo 16 169,5 255
23. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno 18 169,0 49
24. Śliwicki Stanisław Walety Bolszewo 17 168,5 542
25. Jurkiewicz Stanisław Bar Pianka Gdynia 18 168,5 199
26. Koziróg Ryszard Baśka Białogóra 18 168,5 64
27. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 18 166,5 -285
28. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo 14 165,5 614
29. Patok Władysław Rekowianie Rekowo Górne 18 165,5 247
30. Duzowski Bolesław Bar Pianka Gdynia 18 165,5 189
31. Minga Andrzej Baśka Białogóra 18 165,5 -223
32. Bielecki Piotr Brzozaki Mechowo 16 165,0 455
33. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne 18 164,5 -129
34. Lanc Jan Brzozaki Mechowo 17 163,5 397
35. Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo 18 163,5 -147
36. Muża Jan Karo Starzyno 17 163,0 -55
37. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo 18 162,5 129
38. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 18 161,5 316
39. Drzeżdżon Zbigniew Karo Starzyno 16 161,0 187
40. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno 15 160,5 547
41. Adas Mateusz Szpela Władysławowo 18 160,5 78
42. Balewski Mieczysław Bar Pianka Gdynia 18 160,5 -33
43. Radtke Franciszek Strzecha Starzyno 17 159,0 197
44. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 14 158,5 1052
45. Pionka Henryk Walety Bolszewo 17 158,0 -98
46. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 15 157,5 338
47. Drzeżdżon Michał Strzecha Starzyno 15 156,5 365
48. Olszewski Ryszard Bocar Osłonino 15 155,5 399
49. Dettlaff Józef Sokół Strzelno 17 155,0 -426
50. Kitowski Andrzej Zacisze Mosty 17 154,5 -196
51. Pierszewski Tadeusz Karo Starzyno 17 154,0 1
52. Goyka Antoni Karo Starzyno 15 153,5 272
53. Semmerling Bogdan Darzlubie 15 152,0 252
54. Fleming Mieczysław Gran Krokowa 18 152,0 -19
55. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 17 151,0 -262
56. Poerling Hubert Karo Starzyno 18 151,0 -305
57. Matysiak Marian Dragon Gdynia 18 150,5 -38
58. Rohda Kazimierz Gran Krokowa 17 148,5 155
59. Radtke Marek Kłos Werblinia 16 148,5 -51
60. Otrombke Roman Bałtyk Władysławowo 17 148,5 -278
61. Białk Józef Sokół Strzelno 16 148,0 194
62. Jędrzejak Wojciech Szpela II Władysławowo 17 146,5 -406
63. Mudlaff  Wojciech OSP Gnieżdżewo 17 146,0 55
64. Baran Marek Gran Krokowa 16 144,5 -149
65. Liecau Roman Gran Krokowa 18 143,5 -135
66. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 16 138,5 56
67. Olszewski Piotr Bocar Osłonino 18 138,0 -181
68. Sahs Jerzy Darzlubie 17 138,0 -239
69. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 16 136,0 -91
70. Semerling Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 16 135,0 -111
71. Gąsiorowski Tadeusz Rekowianie Rekowo Górne 15 134,5 -32
72. Drzeżdżon Jan Strzecha Starzyno 15 133,0 -13
73. Pipka Andrzej Gran Krokowa 17 133,0 -219
74. Nowak Andrzej Strzecha Starzyno 13 132,5 377
75. Bekisz Zdzisław Darzlubie 14 130,5 522
76. Kopystecki Stanisław Baśka Białogóra 16 130,5 191
77. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 16 130,5 -137
78. Klein Antoni Walety Bolszewo 17 130,5 -362
79. Treder Zenon Dragon Gdynia 12 130,0 353
80. Płotka Jerzy Zacisze Mosty 15 130,0 91
81. Jankowski Adam Bar Pianka Gdynia 16 128,5 -139
82. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 18 128,0 -383
83. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo 17 127,0 -300
84. Baran Adam Remus Żelistrzewo 16 126,0 -446
85. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo 14 125,5 26
86. Klebba Zenon Brzozaki Mechowo 17 124,5 -411
87. Adas Marian Szpela Władysławowo 17 124,0 -383
88. Ruszczyk Kazimierz Bar Pianka Gdynia 17 122,5 -420
89. Willa Andrzej OSP Mrzezino 15 122,0 -53
90. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 15 121,5 -364
91. Odwald Henryk Szpela Władysławowo 16 121,5 -384
92. Rathenow Gerard Bałtyk Władysławowo 15 120,0 -101
93. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck 15 120,0 -330
94. Piontke Marcin Kłos Werblinia 17 120,0 -478
95. Dominik Maria Kłos Werblinia 17 115,5 -262
96. Pipke Stanisław Sokół Strzelno 15 115,0 -134
97. Gojke Janusz Bałtyk Władysławowo 16 111,0 -859
98. Głowienke Józef Bałtyk Władysławowo 13 110,0 -180
99. Holender Józef Bocar Osłonino 16 109,5 -424
100. Paluch Grzegorz Bocar Osłonino 18 109,5 -1569
101. Dorsz Józef OSP Mrzezino 16 108,5 -720
102. Miszka Bogdan Zacisze Mosty 9 107,0 468
103. Funk Tadeusz Darzlubie 12 103,0 -78
104. Bresiński Stanisław OSP Mrzezino 10 102,5 352
105. Okulski Antoni Bałtyk Władysławowo 14 101,0 -210
106. Ceszke Anna Baśka Białogóra 17 99,5 -540
107. Rampczyk Marek Zacisze Mosty 11 96,5 -35
108. Dettlaf Stanisław Kaszubska Baśka Puck 15 94,0 -886
109. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 9 82,0 60
110. Darżnik Władysław Rekowianie Rekowo Górne 8 81,0 192
111. Klecha Marek Darzlubie 9 77,5 -349
112. Pallach Jan Luzino I 7 77,0 209
113. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo 9 77,0 0
114. Głowienka Jan Darzlubie 12 77,0 -586
115. Grubba Andrzej Bocar Osłonino 9 73,5 -177
116. Lademan Gertruda Rekowianie Rekowo Górne 9 72,5 -38
117. Kędziora Kazimiera Walety Bolszewo 12 71,5 -704
118. Kański Tadeusz OSP Mrzezino 6 65,0 254
119. Manicki Leszek OSP Gnieżdżewo 7 61,5 -81
120. Koziróg Jacek indywidualnie 7 54,0 -91
121. Kruk Elżbieta Asy Kamień 5 53,5 159
122. Pasik Jerzy Asy Kamień 5 51,0 28
123. Pobłocki Tadeusz Luzino I 7 46,5 -150
124. Miłek Jan Luzino I 5 44,5 60
125. Muża Wacław Zacisze Mosty 6 44,0 -116
126. Szymańska Regina Brzozaki II Mechowo 4 43,5 50
127. Marciniak Zbigniew Zacisze Mosty 5 43,5 -15
128. Renusz Ludwik Szpela II Władysławowo 9 43,5 -417
129. Radtke Piotr indywidualnie 4 41,0 3
130. Kohnke Henryk OSP Gnieżdżewo 4 38,0 -1
131. Brzozowski Adam Brzozaki II Mechowo 3 37,0 173
132. Samson Przemysław Zacisze Mosty 5 37,0 3
133. Kromlicki Jan Strzecha Starzyno 5 37,0 -221
134. Szarmach Jarosław Szpela II Władysławowo 3 35,5 48
135. Banowska Bernadeta Sokoły Rumia 3 34,0 79
136. Mielewczyk Leszek Kaszubska Baśka Puck 3 31,5 34
137. Puchowski Andrzej Sokoły Rumia 3 30,5 16
138. Ceynowa Jarosław Brzozaki II Mechowo 2 29,5 101
139. Palczykowski Dawid Brzozaki II Mechowo 2 24,5 32
140. Pranczke Marian Asy Kamień 4 24,5 -192
141. Czerwionka Kazimierz indywidualnie 2 24,0 102
142. Grota Bogdan Luzino I 2 23,5 148
143. Dampc Mirosław Walety Orle 2 23,5 42
144. Treder Danuta Sokoły Rumia 3 21,5 -79
145. Sahs Rafał indywidualnie 4 21,0 -428
146. Ceszke Zygmunt indywidualnie 2 20,0 34
147. Formela Alojzy Luziniacy Luzino 1 19,5 213
148. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino 4 18,5 -341
149. Bruszkiewicz Andrzej Asy Kamień 2 18,0 -34
150. Dawindziak Ryszard indywidualnie 2 17,5 34
151. Tobias Zbigniew Luzino I 3 17,5 -159
152. Wejher Kazimierz Szpela II Władysławowo 2 16,5 -34
153. Szulc Jan Sokoły Rumia 2 16,0 44
154. Mielke Andrzej Luzino I 1 15,5 100
155. Sosnowski Mirosław Zacisze Mosty 3 15,0 -193
156. Karaś Edward Sokoły Rumia 1 13,0 95
157. Sychowski Kazimierz Asy Kamień 1 13,0 80
158. Kuźmiński Mieczysław Walety Orle 1 13,0 62
159. Trocki Marian Walety Orle 2 13,0 4
160. Gafka Jan Luziniacy Luzino 1 11,0 27
161. Szymański Franciszek indywidualnie 1 10,5 39
162. Mudlaff Tomasz indywidualnie 2 10,5 -166
163. Rost Bogusław indywidualnie 1 9,5 59
164. Proch Kazimierz indywidualnie 1 9,0 -24
165. Wiśniewski Jan Sokoły Rumia 1 8,5 0
166. Buja Mieczysław indywidualnie 1 8,0 -18
167. Wiśniewska Maria Luziniacy Luzino 1 8,0 -36
168. Skielnik Gerhard Asy Kamień 1 8,0 -63
169. Milewczyk Andrzej OSP Gnieżdżewo 1 7,5 38
170. Waldowski Ryszard Asy Kamień 1 7,5 -22
171. Baugmart Zbigniew Sokoły Rumia 2 7,5 -165
172. Semmerling Stanisław Brzozaki II Mechowo 1 6,5 -20
173. Wiśniewski Jakub Luziniacy Luzino 1 6,5 -106
174. Wasylke Ryszard Walety Orle 1 6,0 4
175. Białk Bogdan indywidualnie 2 6,0 -183
176. Trocki Zbigniew Walety Orle 1 5,5 -53
177. Labuda Janusz indywidualnie 1 5,5 -181
178. Rigga Benedykt Brzozaki II Mechowo 1 5,0 9
179. Hebel Zbigniew indywidualnie 1 5,0 -35
180. Lademan Radosław Brzozaki II Mechowo 1 4,0 -52
181. Dubiński Mariusz indywidualnie 1 4,0 -60
182. Blaszkowski Jan Luziniacy Luzino 1 3,0 -194
183. Paluch Edmund indywidualnie 1 3,0 -222
184. Etmański Benedykt Walety Orle 1 2,0 -59
185. Warmbier Henryk indywidualnie 1 2,0 -183
186. Borkowski Jan indywidualnie 1 1,0 -120
187. Groth Jerzy Luziniacy Luzino 1 1,0 -127
188. Glosa Zbigniew Luzino I 2 1,0 -300
189. Gierszewski Zbigniew indywidualnie 1 0,0 -150
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
SEZONU 2016/2017
l.p. Drużyna d/p m/p
1. Dragon Gdynia 884,5 3943
2. Remus Żelistrzewo 856,5 3593
3. Kłos Werblinia 819,5 2728
4. Karo Starzyno 810,5 2543
5. Baśka Białogóra 809,5 2598
6. Brzozaki Mechowo 809,0 2295
7. Walety Bolszewo 789,5 2558
8. Szpela Władysławowo 789,0 2040
9. Bar Pianka Gdynia 787,0 2626
10. Gran Krokowa 774,5 2239
11. Rekowianie Rekowo Górne 773,0 2077
12. Sokół Strzelno 732,5 1536
13. Strzecha Starzyno 713,5 2006
14. Bocar Osłonino 684,5 431
15. Bałtyk Władysławowo 684,5 331
16. Szpela II Władysławowo 666,5 389
17. OSP Mrzezino 645,0 2116
18. Darzlubie 633,5 1364
19. Zacisze Mosty 604,0 347
20. Kaszubska Baśka Puck 578,5 -782
21. OSP Gnieżdżewo 330,0 140
22. Luzino I 225,5 96
23. Asy Kamień 175,5 -44
24. Brzozaki II Mechowo 150,0 293
25. Sokoły Rumia 126,0 73
26. Walety Orle 63,0 -39
27. Luziniacy Luzino 45,0 98