Sezon 2014/2015

PUCKA LIGA BAŚKI
SEZON 2014/2015
KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna d/p m/p
1. Koziróg Ryszard Gran Krokowa 226,0 1052
2. Kreft Kazimierz Pianka Gdynia 220,0 874
3. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 218,0 793
4. Drzeżdżon Zbigniew Karo Starzyno 209,5 1030
5. Poerling Hubert Białogóra 209,0 858
6. Liecau Roman Gran Krokowa 206,0 688
7. Darżnik Władysław Rekowianie Rekowo Górne 205,5 451
8. Jędrzejak Wojciech Bałtyk Władysławowo 199,5 675
9. Semmerling Bogdan Darzlubie 199,5 474
10. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 198,0 657
11. Otrombke Roman LZS Sokół Strzelno 197,0 864
12. Jaszke Bolesław Bocar Osłonino 191,0 793
13. Palczykowski Jerzy Remus Żelistrzewo 187,5 554
14. Somkowski Bogdan Pianka Gdynia 187,5 437
15. Bojka Jerzy Bocar Osłonino 185,5 522
16. Okólski Andrzej Bałtyk Władysławowo 185,0 669
17. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 185,0 341
18. Kaźmierczak Mariusz Gran Krokowa 184,5 368
19. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo 183,0 271
20. Goyka Antoni Emeryci Mrzezino 181,0 496
21. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 180,5 803
22. Willa Andrzej Huragan Smolno 180,5 780
23. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 179,0 598
24. Kański Tadeusz Remus Żelistrzewo 178,5 346
25. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 178,5 129
26. Maszke Andrzej Białogóra 175,5 486
27. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo 174,5 242
28. Radtke Henryk Kłos Werblinia 174,0 402
29. Treder Zenon Dragon Gdynia 173,5 38
30. Duzowski Bolesław Pianka Gdynia 173,5 9
31. Minga Andrzej Białogóra 173,0 227
32. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno 173,0 64
33. Dawindziak Ryszard Białogóra 172,0 15
34. Rogocki Jacek PKA Gdynia 171,5 740
35. Piontke Marcin Kłos Werblinia 169,5 113
36. Paluch Grzegorz Bocar Osłonino 168,0 484
37. Grochocki Jan PKA Gdynia 167,5 107
38. Ruszczyk Kazimierz Pianka Gdynia 167,0 -192
39. Śliwicki Stanisław Walety Bolszewo 166,5 574
40. Baran Marek Gran Krokowa 166,5 101
41. Dettlaff Sylwester OSP Mrzezino 164,0 573
42. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 164,0 -198
43. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia 163,0 -58
44. Ellwart Eugeniusz OSP Gnieżdżewo 162,5 37
45. Rathenow Gerard PKA Gdynia 161,5 397
46. Semmerling Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 160,5 279
47. Sahs Jerzy Darzlubie 158,5 -207
48. Lanc Jan Brzozaki Mechowo 158,3 289
49. Adas Wojciech Szpela I Władysławowo 157,5 317
50. Gąsiorowski Tadeusz Rekowianie Rekowo Górne 157,5 111
51. Tarnowski Kazimierz LZS Sokół Strzelno 156,0 37
52. Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo 155,0 21
53. Nadolski Daniel Szpela I Władysławowo 154,5 -15
54. Jamrus Jan Białogóra 152,0 237
55. Matysiak Marian Dragon Gdynia 152,0 144
56. Wiśniewski Zygmunt Remus Żelistrzewo 151,5 -278
57. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo 151,0 242
58. Palczykowski Dawid Brzozaki Mechowo 151,0 138
59. Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo 150,0 -146
60. Sitarz Adam Szpela II Władysławowo 149,8 11
61. Dawidowski Andrzej PKA Gdynia 149,0 13
62. Pranga Antoni Kontra Radoszewo 148,5 260
63. Kunz Kazimierz Bałtyk Władysławowo 148,5 129
64. Dawidowski Zdzisław PKA Gdynia 148,5 -21
65. Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno 148,5 -96
66. Dubiński Mariusz Kaszubska Baśka Puck 148,0 -565
67. Wittbrodt Gertruda OSP Łebcz 147,0 -509
68. Klein Antoni Walety Bolszewo 146,5 415
69. Dampc Eugeniusz Walety Bolszewo 145,5 303
70. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 145,0 -313
71. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 144,5 -219
72. Nowak Andrzej Strzecha Starzyno 143,5 238
73. Rohda Kazimierz Gran Krokowa 143,5 -127
74. Dominik Juliusz Kłos Werblinia 143,0 -94
75. Jeske Kazimierz Remus Żelistrzewo 142,5 7
76. Myślisz Józef Szpela II Władysławowo 142,5 -255
77. Pipka Andrzej Gran Krokowa 141,5 -167
78. Klein Stanisław Kontra Radoszewo 140,0 -166
79. Okulski Antoni Bałtyk Władysławowo 140,0 -229
80. Fleming Mieczysław Karo Starzyno 138,5 -446
81. Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia 138,0 -1
82. Klejsa Marian Strzecha Starzyno 138,0 -190
83. Lademan Gertruda Rekowianie Rekowo Górne 137,5 -238
84. Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo 137,5 -271
85. Drzeżdżon Jan Strzecha Starzyno 137,0 -9
86. Dettlaff Józef Bałtyk Władysławowo 137,0 -149
87. Ferra Lucjan OSP Gnieżdżewo 136,5 -267
88. Bigott Antoni Emeryci Mrzezino 136,3 -383
89. Pierszewski Tadeusz Białogóra 135,0 -449
90. Klecha Marek Darzlubie 134,5 156
91. Białk Józef LZS Sokół Strzelno 134,5 -341
92. Rambiert Florian LZS Sokół Strzelno 134,0 -139
93. Bistram Alojzy Walety Bolszewo 133,5 35
94. Konkel Franciszek Szpela II Władysławowo 131,5 -211
95. Dawidowski Edmund PKA Gdynia 131,0 -165
96. Dominik Maria Kłos Werblinia 130,5 -445
97. Wejher Kazimierz Szpela I Władysławowo 130,0 37
98. Rost Bogusław Darzlubie 129,5 599
99. Adas Mateusz Szpela I Władysławowo 129,5 -426
100. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno 129,0 -123
101. Klebba Zenon Huragan Smolno 129,0 -336
102. Olszewski Ryszard Bocar Osłonino 128,5 48
103. Bresiński Stanisław OSP Mrzezino 127,5 73
104. Drzeżdżon Halina Karo Starzyno 127,5 -299
105. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino 127,5 -473
106. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 127,0 -78
107. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 126,5 1
108. Mielewczyk Leszek Kłos Werblinia 124,0 185
109. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo 124,0 -449
110. Drzeżdżon Marek Karo Starzyno 122,0 79
111. Marciniak Zbigniew Emeryci Mrzezino 122,0 -291
112. Jankowski Adam Pianka Gdynia 118,0 63
113. Dorsz Józef OSP Mrzezino 117,5 -368
114. Patok Władysław Rekowianie Rekowo Górne 116,5 -635
115. Wittbrodt Augustyn OSP Łebcz 115,5 -673
116. Cejnowa Tadeusz Huragan Smolno 114,5 343
117. Kitowski Andrzej Emeryci Mrzezino 114,5 -110
118. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne 112,5 -401
119. Buja Mieczysław Strzecha Starzyno 112,0 97
120. Radtke Franciszek Kontra Radoszewo 111,5 -417
121. Wszałek Grzegorz OSP Łebcz 109,5 -291
122. Kowalewski Kazimierz OSP Łebcz 105,5 -303
123. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 104,5 -189
124. Derc Jan OSP Łebcz 101,5 -486
125. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 101,5 -566
126. Holender Józef Bocar Osłonino 101,5 -819
127. Pionka Henryk Walety Bolszewo 100,5 -586
128. Bekisz Zdzisław Darzlubie 100,0 -126
129. Gojke Janusz Bałtyk Władysławowo 99,5 60
130. Blar Daniel Szpela I Władysławowo 92,5 -825
131. Miszka Bogdan Remus Żelistrzewo 88,5 189
132. Kosiedowski Zygmunt OSP Łebcz 87,5 -1330
133. Gawroński Zdzisław Huragan Smolno 84,5 -85
134. Bielecki Piotr Emeryci Mrzezino 82,0 -425
135. Głowienka Jan Darzlubie 82,0 -560
136. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo 78,5 -783
137. Adas Marian Szpela I Władysławowo 75,0 -912
138. Szczęsny Tadeusz Walety Bolszewo 70,5 -2
139. Dombrowski Zenon Strzecha Starzyno 66,0 -94
140. Stodolny Piotr LZS Sokół Strzelno 62,0 168
141. Iwański Janusz Kaszubska Baśka Puck 59,0 -137
142. Nadolski Jan Szpela II Władysławowo 52,0 -10
143. Rompa Wiesław Karo Starzyno 50,0 -373
144. Białk Bogdan Walety Bolszewo 36,5 -243
145. Pipke Stanisław LZS Sokół Strzelno 36,5 -470
146. Radtke Piotr Huragan Smolno 30,0 -7
147. Odwald Henryk Szpela II Władysławowo 23,0 -73
148. Kohnke Henryk OSP Gnieżdżewo 21,0 -167
149. Olszewski Piotr Bocar Osłonino 18,5 -471
150. Łukasiuk Krystyna Szpela II Władysławowo 10,0 -193
KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA
l.p. Drużyna d/p m/p
1. Brzozaki Mechowo 904,5 4036
2. Gran Krokowa 894,5 3589
3. Dragon Gdynia 877,0 3299
4. Pianka Gdynia 855,0 3431
5. Białogóra 844,0 2949
6. Remus Żelistrzewo 808,0 3061
7. Bałtyk Władysławowo 799,0 2713
8. PKA Gdynia 791,0 2536
9. LZS Sokół Strzelno 755,5 2010
10. Kłos Werblinia 748,0 1694
11. Rekowianie Rekowo Górne 747,0 1792
12. Darzlubie 743,5 1420
13. Karo Starzyno 729,0 2059
14. Bocar Osłonino 726,0 2197
15. OSP Mrzezino 724,5 1284
16. Kaszubska Baśka Puck 706,0 1573
17. Walety Bolszewo 702,5 1970
18. Strzecha Starzyno 653,0 1430
19. Szpela I Władysławowo 651,5 477
20. Szpela II Władysławowo 648,8 -133
21. Kontra Radoszewo 631,5 227
22. Emeryci Mrzezino 626,3 -210
23. OSP Gnieżdżewo 615,0 82
24. OSP Łebcz 547,5 -1182
25. Huragan Smolno 538,5 695