Sezon 2010/2011

PUCKA LIGA BAŚKI

SEZON 2010/2011

KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

 

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Punkty +/-
1. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 585 1323
2. Kohnke Henryk OSP Gnieżdżewo 494 826
3. Zduńczyk Waldemar FOX Gdynia 482 1239
4. Czarniecki Andrzej Brzozaki Mechowo 475 1317
5. Sahs Jerzy Asy Darzlubie 468 536
6. Marciniak Zbigniew Emeryci Mrzezino 461 1117
7. Patok Władysław Rekowianie Rekowo 447 1011
8. Drzeżdżon Zbigniew Kontra Radoszewo 414 987
9. Dawidowski Zdzisław PKA Gdynia 403 732
10. Okulski Antoni Strzecha Starzyno 398 843
11. Szopa Henryk Sokół Strzelno 393 634
12. Balewski Mieczysław FOX Gdynia 380 920
13. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 377 816
14. Kreft Kazimierz Błyskawica Reda 376 384
15. Somkowski Bogdan PKA Gdynia 372 856
16. Okólski Andrzej Strzecha Starzyno 352 611
17. Grochocki Jan PKA Gdynia 343 436
18. Boczyński Bernard Iskra Połczyno 337 407
19. Śliwicki Stanisław Kontra Radoszewo 336 232
20. Lewicki Marian OSP Gnieżdżewo 327 637
21. Koziróg Ryszard Szpela Krokowa 323 930
22. Humla Czesław Iskra Połczyno 314 304
23. Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo 312 653
24. Marciniak Helena Emeryci Mrzezino 312 -608
25. Stefański Stanisław FOX Gdynia 311 595
26. Treder Zenon FOX Gdynia 308 10
27. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino 307 577
28. Goyka Antoni Emeryci Mrzezino 299 369
29. Dettlaff Sylwester OSP Mrzezino 299 -68
30. Sylwestrzak Zbigniew Błyskawica Reda 298 94
31. Liecau Roman Szpela Krokowa 296 464
32. Klebba Zenon Huragan Smolno 288 327
33. Pipka Andrzej Szpela Krokowa 286 213
34. Rogocki Jacek PKA Gdynia 283 545
35. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo 281 184
36. Szczypior Andrzej Rekowianie Rekowo 273 -156
37. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo 272 510
38. Szczypior Grażyna Emeryci Mrzezino 271 530
39. Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo 269 611
40. Bekisz Zdzisław Asy Darzlubie 269 338
41. Radtke Piotr Baśka Werblinia 269 271
42. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 268 -9
43. Semmerling Zygmunt Brzozaki Mechowo 260 358
44. Wikowski Jan Huragan Smolno 259 300
45. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 258 257
46. Kowalewski Kazimierz OSP Łebcz 257 207
47. Pałarz Zygmunt Sami Swoi Żelistrzewo 255 513
48. Szlage Zenon Błyskawica Reda 254 -63
49. Buja Mieczysław Strzecha Starzyno 253 439
50. Dawidowski Edmund Błyskawica Reda 251 -105
51. Matysiak Marian FOX Gdynia 249 463
52. Ellwart Jan OSP Gnieżdżewo 248 467
53. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo 244 -85
54. Kreft Paweł Błyskawica Reda 243 -380
55. Palczykowski Jerzy Sami Swoi Żelistrzewo 239 -1432
56. Miszka Bogdan Sami Swoi Żelistrzewo 238 -109
57. Radtke Henryk Kłos Werblinia 235 -489
58. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 229 318
59. Dominik Juliusz Kłos Werblinia 228 24
60. Willa Andrzej Huragan Smolno 223 -46
61. Bałachowski Wacław Sami Swoi Żelistrzewo 222 -715
62. Kwidziński Franciszek Szpela Krokowa 219 478
63. Kański Tadeusz Sami Swoi Żelistrzewo 218 -222
64. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 215 386
65. Labudda Kazimierz Strzecha Starzyno 206 -189
66. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 200 -99
67. Radtke Marek Baśka Werblinia 196 -175
68. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo 194 -19
69. Dorsz Józef OSP Mrzezino 192 -65
70. Rohda Kazimierz Szpela Krokowa 190 -307
71. Wittbrodt Augustyn OSP Łebcz 185 -694
72. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo 180 -84
73. Ruszczyk Kazimierz PKA Gdynia 177 73
74. Białk Józef Sokół Strzelno 175 -459
75. Głowienka Jan Asy Darzlubie 174 495
76. Iwańczuk Szymon Baśka Werblinia 171 228
77. Klein Stanisław Kłos Werblinia 171 63
78. Mudlaff Tomasz ind. 170 195
79. Prena Józef OSP Łebcz 166 -224
80. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo 163 -133
81. Radtke Franciszek Kontra Radoszewo 160 -199
82. Rathenow Gerard PKA Gdynia 156 218
83. Piontke Marcin Kłos Werblinia 147 39
84. Dettlaff Tadeusz OSP Gnieżdżewo 145 -141
85. Baran Marek Huragan Smolno 145 -244
86. Semmerling Bogdan Asy Darzlubie 145 -480
87. Klein Jan ind. 143 -207
88. Rohda Zygmunt Huragan Smolno 142 204
89. Drzeżdżon Henryk Baśka Werblinia 139 295
90. Białk Hubert Kaszubska Baśka Puck 138 64
91. Drzeżdżon Jan Strzecha Starzyno 136 -185
92. Palczykowski Dawid Brzozaki Mechowo 134 -444
93. Jaszke Bolesław Iskra Połczyno 131 -282
94. Holender Zbigniew Baśka Werblinia 129 97
95. Wittbrodt Gertruda OSP Łebcz 129 -594
96. Jeske Kazimierz Sami Swoi Żelistrzewo 124 0
97. Bresiński Stanisław OSP Mrzezino 121 -238
98. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 121 -516
99. Pipke Stanisław Sokół Strzelno 120 -100
100. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 119 -502
101. Lezner Przemysław Baśka Werblinia 113 -317
102. Dettlaff Józef Iskra Połczyno 110 -1225
103. Klecha Marek Asy Darzlubie 103 -982
104. Hempel Roman Rekowianie Rekowo 102 -356
105. Rost Bogusław Asy Darzlubie 98 -19
106. Bigott Antoni Emeryci Mrzezino 95 -592
107. Kazimierczak Mariusz Szpela Krokowa 90 -609
108. Bemke Zdzisław Sokół Strzelno 81 51
109. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 77 -674
110. Roszkowski Karol ind. 70 195
111. Burczyk Andrzej FOX Gdynia 66 -220
112. Stanny Romuald ind. 57 -398
113. Wiśniewski Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 55 -472
114. Dominik Maria Kłos Werblinia 54 -530
115. Konkol Władysław Błyskawica Reda 53 -377
116. Kuchnowski Franciszek ind. 51 -630
117. Derc Jan OSP Łebcz 50 49
118. Roszkowski Piotr ind. 49 12
119. Borkowski Brunon Kaszubska Baśka Puck 38 -477
120. Nowak Andrzej Strzecha Starzyno 33 -367
121. Ceynowa Tadeusz Huragan Smolno 28 -515
122. Magulla Bernadeta ind. 28 -609
123. Kosiedowski Zygmunt OSP Łebcz 25 -1388
124. Groth Zdzisław Kontra Radoszewo 24 -500
125. Janusz Andrzej Emeryci Mrzezino 15 -363
126. Sahs Karol Iskra Połczyno 9 -697
127. Potrykus Walenty Iskra Połczyno 2 -1422
128. Kreft Robert ind. 0 -68
129. Laga Roman ind. 0 -101
130. Lorek Edward ind. 0 -291
131. Putkowski Tomasz ind. 0 -756
132. Paluch Grzegorz ind. 0 -1985

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

 

Lp. Drużyna Punty +/-
1. FOX Gdynia 1020 5440
2. Brzozaki Mechowo 960 5315
3. PKA Gdynia 910 5083
4. OSP Gnieżdżewo 875 5063
5. Rekowianie Rekowo 700 3492
6. Strzecha Starzyno 675 3607
7. Szpela Krokowa 655 3467
8. Kontra Radoszewo 625 2973
9. Sami Swoi Żelistrzewo 615 2026
10. Sokół Strzelno 610 2955
11. OSP Mrzezino 600 3569
12. Emeryci Mrzezino 585 2933
13. Błyskawica Reda 570 3378
14. Kłos Werblinia 560 2720
15. Huragan Smolno 460 1894
16. Asy Darzlubie 450 1845
17. Baśka Werblinia 400 1640
18. OSP Łebcz 370 85
19. Kaszubska Baśka Puck 280 734
20. Iskra Połczyno 170 -928