Sezon 2009/2010

PUCKA LIGA BAŚKI
SEZON 2009/2010
KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Punkty +/-
1. Semmerling Bogdan Puma Darzlubie 649 +1833
2. Zduńczyk Waldemar FOX Gdynia 519 +1149
3. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 509 +1038
4. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo 494 +816
5. Kański Tadeusz Mercedes Żelistrzewo 462 +962
6. Putkowski Tomasz FOX Gdynia 447 +333
7. Balewski Mieczysław PKA Gdynia 430 +981
8. Radtke Henryk Kłos Werblinia 426 +1029
9. Labuda Kazimierz Strzecha Starzyno 412 +392
10. Lewicki Marian OSP Gnieżdżewo 399 +908
11. Miszka Bogdan Mercedes Żelistrzewo 391 +861
12. Sahs Jerzy Puma Darzlubie 391 +255
13. Szczypior Andrzej Rekowianie Rekowo 389 +695
14. Dorsz Józef OSP Mrzezino 374 +623
15. Dawidowski Andrzej Rekowianie Rekowo 372 +508
16. Brzozowski Andrzej FC Mechowo 370 +550
17. Rost Bogusław Puma Darzlubie 365 +356
18. Goyka Antoni Emeryci Mrzezino 363 +448
19. Matysiak Marian FOX Gdynia 363 +299
20. Głowienka Jan Puma Darzlubie 336 +797
21. Borkowski Brunon Kaszubska Baśka Puck 332 +282
22. Treder Zenon FOX Gdynia 331 +523
23. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo 331 +256
24. Rathenow Gerard PKA Gdynia 329 +568
25. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo 329 +188
26. Dettlaff Józef Iskra Połczyno 325 +425
27. Stefański Stanisław FOX Gdynia 318 +508
28. Marciniak Zbigniew Emeryci Mrzezino 314 +550
29. Drzeżdżon Jan Strzecha Starzyno 308 +186
30. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 306 +445
31. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 300 -69
32. Drzeżdżon Zbigniew Kontra Radoszewo 299 +359
33. Kohnke Henryk OSP Gnieżdżewo 293 +873
34. Białk Hubert Kaszubska Baśka Puck 291 -77
35. Holender Zbigniew Huragan Smolno 284 +826
36. Semmerling Zygmunt Iskra Połczyno 279 +647
37. Kreft Kazimierz PKA Gdynia 279 +447
38. Palczykowski Jerzy OSP Leśniewo 277 -347
39. Dominik Adam Mercedes Żelistrzewo 271 -316
40. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 270 -43
41. Czarniecki Andrzej FOX Gdynia 268 +83
42. Pipka Andrzej Mercedes Żelistrzewo 262 +27
43. Jaszke Bolesław Huragan Smolno 262 -306
44. Bresiński Stanisław OSP Mrzezino 259 +56
45. Wiśniewski Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 256 +163
46. Dawidowski Zdzisław PKA Gdynia 256 -116
47. Rogocki Jacek PKA Gdynia 252 +206
48. Jeske Kazimierz Emeryci Mrzezino 252 +84
49. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 251 +254
50. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo 249 +27
51. Wrosz Stanisław FC Mechowo 246 +88
52. Dettlaff Sylwester OSP Mrzezino 246 -197
53. Okólski Andrzej Strzecha Starzyno 243 +215
54. Grochocki Jan PKA Gdynia 240 +345
55. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 236 +250
56. Kowalewski Kazimierz OSP Łebcz 230 -445
57. Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo 227 +286
58. Kuchnowski Franciszek OSP Gnieżdżewo 224 -185
59. Sahs Karol Puma Darzlubie 221 -663
60. Klein Jan Emeryci Mrzezino 218 +88
61. Willa Andrzej Huragan Smolno 214 -1
62. Radtke Franciszek Kontra Radoszewo 211 +220
63. Okulski Antoni Strzecha Starzyno 211 -86
64. Dettlaff Tadeusz OSP Gnieżdżewo 210 +82
65. Buja Mieczysław Strzecha Starzyno 208 +270
66. Derc Jan OSP Łebcz 208 -35
67. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 206 +462
68. Humla Czesław Iskra Połczyno 201 -661
69. Rompa Wiesław Kontra Radoszewo 198 +149
70. Nowak Andrzej Strzecha Starzyno 197 -56
71. Dominik Maria Kłos Werblinia 197 -74
72. Brzozowski Marek Studenci Sopot 195 +487
73. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 195 -169
74. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino 189 -54
75. Szczypior Grażyna Emeryci Mrzezino 189 -65
76. Brzozowski Adam FC Mechowo 189 -86
77. Śliwicki Stanisław Kontra Radoszewo 188 +187
78. Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo 185 +330
79. Wittbrodt Gertruda OSP Łebcz 171 -616
80. Wikowski Jan OSP Leśniewo 163 -534
81. Dominik Juliusz Kłos Werblinia 159 -44
82. Myślisz Roman OSP Leśniewo 157 +138
83. Klebba Zenon Huragan Smolno 157 -84
84. Patok Władysław Rekowianie Rekowo 156 -149
85. Prena Józef OSP Łebcz 144 -527
86. Rohda Zygmunt FC Mechowo 124 +94
87. Kwidziński Franciszek Mercedes Żelistrzewo 120 +92
88. Bałachowski Wacław Mercedes Żelistrzewo 116 -762
89. Bekisz Zdzisław Studenci Sopot 111 +279
90. Lezner Przemysław Wicher Łebcz 105 +244
91. Klein Stanisław Kłos Werblinia 102 -1017
92. Lorek Edward Rekowianie Rekowo 99 -1370
93. Pipke Stanisław Sokół Strzelno 95 -103
94. Duzowski Bolesław Gdynia Chylonia 93 +107
95. Białk Józef Sokół Strzelno 91 +47
96. Klecha Marek Puma Darzlubie 88 -581
97. Pałarz Zygmunt Emeryci Mrzezino 86 -171
98. Ruszczyk Kazimierz Gdynia Chylonia 85 +114
99. Potrykus Walenty Iskra Połczyno 85 -713
100. Wittbrodt Augustyn OSP Łebcz 85 -800
101. Wrzesiński Franciszek OSP Leśniewo 81 -88
102. Paluch Grzegorz FC Mechowo 79 -2799
103. Piontke Marcin Kłos Werblinia 77 -369
104. Sylwestrzak Zbigniew Redzianie Reda 76 +294
105. Marciniak Helena Huragan Smolno 73 -524
106. Szopa Henryk Sokół Strzelno 73 -1039
107. Sahs Rafał OSP Leśniewo 72 +90
108. Kreft Paweł Redzianie Reda 70 +17
109. Kosiedowski Zygmunt OSP Łebcz 70 -1042
110. Rohda Kazimierz Szpela Krokowa 63 +178
111. Szlaga Zenon Redzianie Reda 55 -34
112. Boczyński Bernard Iskra Połczyno 53 -955
113. Janusz Andrzej FC Mechowo 46 -1148
114. Okuń Roman OSP Leśniewo 41 -48
115. Bruhnke Mirosław ind.-Mechowo 38 -154
116. Radtke Marek Studenci Sopot 38 -295
117. Wyrwał Edmund Iskra Połczyno 37 -515
118. Proch Kazimierz Gdynia Chylonia 36 -168
119. Ceszke Brunon Studenci Sopot 33 +118
120. Radtke Piotr Studenci Sopot 32 -383
121. Surowiec Józef Huragan Smolno 26 -237
122. Kreft Łukasz Redzianie Reda 21 -225
123. Iwańczuk Szymon Studenci Sopot 14 -45
124. Dawidowski Edmund Gdynia Chylonia 14 -79
125. Konkol Władysław Redzianie Reda 7 -151
126. Licau Roman Szpela Krokowa 6 -386
127. Hintzka Paweł Wicher Łebcz 2 -171
128. Sychowski Tadeusz Szpela Krokowa 0 +8
129. Magulla Bernadeta Szpela Krokowa 0 -143
130. Duzowska Teresa Gdynia Chylonia 0 -316
131. Roszkowski Karol Redzianie Reda 0 -757

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Lp. Nazwa Drużyny Punkty +/-
1. FOX Gdynia 1160 +6172
2. Rekowianie Rekowo 965 +4317
3. Puma Darzlubie 960 +5049
4. PKA Gdynia 865 +4645
5. OSP Gnieżdżewo 830 +4111
6. OSP Mrzezino 810 +3749
7. Kłos Werblinia 760 +3532
8. Mercedes Żelistrzewo 755 +3279
9. Kaszubska Baśka Puck 735 +3880
10. Emeryci Mrzezino 710 +3450
11. Kontra Radoszewo 625 +2640
12. Strzecha Starzyno 565 +2594
13. FC Mechowo 455 +1018
14. Iskra Połczyno 320 +1043
15. Huragan Smolno 295 +946
16. OSP Łebcz 280 +180
17. Sokół Strzelno 225 +714
18. Studenci Sopot 220 +1047
19. OSP Leśniewo 155 +423
20. Gdynia Chylonia 100 +126
21. Redzianie Reda 30 -182
22. Szpela Krokowa 0 -194
23. Wicher Łebcz 0 -302