Sezon 2008/2009

PUCKA LIGA BAŚKI
SEZON 2008/2009
KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Lp. Nazwisko i imię Drużyna Punkty +/-
1. Sahs Jerzy Puma Darzlubie 581 +1575
2. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 554 +1487
3. Dettlaff Józef Wiatraki Gnieżdżewo 447 +369
4. Brzozowski Andrzej FC Mechowo 445 +456
5. Dominik Adam Wiatraki Gnieżdżewo 432 +715
6. Grapp Kazimierz Puma Darzlubie 431 +1053
7. Kuchnowski Franciszek OSP Gnieżdżewo 428 +210
8. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 418 +952
9. Dawidowski Zdzisław PKA Gdynia 413 +613
10. Bałachowski Wacław Dream Team Żelistrzewo 412 +620
11. Somkowski Bogdan PKA Gdynia 402 +810
12. Wiśniewski Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 392 +959
13. Marciniak Helena Emeryci Mrzezino 375 +481
14. Dettlaff Tadeusz OSP Gnieżdżewo 375 +297
15. Klebba Zygfryd OSP Mrzezino 371 +909
16. Kreft Kazimierz Dream Team Żelistrzewo 364 +105
17. Borkowski Brunon Kaszubska Baśka Puck 359 +362
18. Szczypior Grażyna Emeryci Mrzezino 356 +829
19. Piontke Marcin Kłos Werblinia 355 +789
20. Rathenow Gerard Kontra Radoszewo 343 +612
21. Rost Bogusław Puma Darzlubie 338 +657
22. Proch Kazimierz Echo Gdynia 337 +212
23. Semmerling Bogdan Puma Darzlubie 336 +756
24. Lewicki Tadeusz Strzecha Starzyno 336 +395
25. Rogala Jan FC Mechowo 323 +621
26. Bekisz Zdzisław Puma Darzlubie 322 +678
27. Radtke Henryk Kłos Werblinia 319 +620
28. Drzeżdżon Marek Kłos Werblinia 318 +419
29. Jankowski Adam PKA Gdynia 311 +55
30. Białk Hubert Kaszubska Baśka Puck 302 -8
31. Jurkiewicz Stanisław Echo Gdynia 299 +403
32. Dorsz Józef OSP Mrzezino 298 +332
33. Kohnke Henryk OSP Gnieżdżewo 298 -56
34. Lewicki Marian OSP Gnieżdżewo 297 -297
35. Okulski Antoni Wiatraki Gnieżdżewo 294 +317
36. Laga Roman Kuzyni Łebcz 290 +535
37. Marciniak Zbigniew Emeryci Mrzezino 290 +531
38. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 289 -218
39. Palczykowski Jerzy Dream Team Żelistrzewo 285 -121
40. Szopa Henryk Sokół Strzelno 273 -525
41. Pipke Stanisław Sokół Strzelno 271 +195
42. Janusz Andrzej FC Mechowo 269 +193
43. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 265 +87
44. Rompa Wiesław Kontra Radoszewo 264 +510
45. Rogocki Jacek PKA Gdynia 262 +250
46. Duszyński Jarosław Dragon Gdynia 262 +10
47. Humla Czesław Iskra Połczyno 260 -525
48. Paluch Grzegorz Wiatraki Gnieżdżewo 256 -1451
49. Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo 252 +100
50. Manicki Bronisław OSP Gnieżdżewo 251 +371
51. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 251 -116
52. Drzeżdżon Zbigniew Kontra Radoszewo 251 -149
53. Ptach Jadwiga Luzino 249 +717
54. Dettlaff Sylwester Kuzyni Łebcz 249 +377
55. Pipka Andrzej Dream Team Żelistrzewo 247 +114
56. Buja Mieczysław Strzecha Starzyno 239 +584
57. Radtke Franciszek Kontra Radoszewo 231 -67
58. Wyrwał Edmund Iskra Połczyno 230 +353
59. Czarniecki Andrzej Dragon Gdynia 227 +75
60. Wikowski Jan Wicher Łebcz 226 -147
61. Kański Tadeusz Dream Team Żelistrzewo 218 -112
62. Treder Zenon Dragon Gdynia 217 -397
63. Nowak Andrzej Strzecha Starzyno 214 -249
64. Glowienke Renata Wiatraki Gnieżdżewo 214 -296
65. Tarnowski Roman
Tarnowski Kazimierz
Sokół Strzelno 208 -1297
66. Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo 205 +260
67. Goyka Antoni Emeryci Mrzezino 198 -151
68. Bruhnke Mirosław FC Mechowo 195 +195
69. Wittbrodt Augustyn Wicher Łebcz 193 -394
70. Ruszczyk Kazimierz PKA Gdynia 187 -152
71. Duzowski Bolesław Echo Gdynia 187 -636
72. Kowalewski Kazimierz Wicher Łebcz 183 +40
73. Kromlicki Jan Kontra Radoszewo 180 -566
74. Potrykus Walenty Iskra Połczyno 177 -18
75. Priebe Janusz Kuzyni Łebcz 176 -373
76. Glowienke Zenon Wiatraki Gnieżdżewo 176 -1419
77. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 174 -199
78. Drzeżdżon Jan Strzecha Starzyno 166 -343
79. Labuda Dariusz Kuzyni Łebcz 165 -165
80. Wrosz Stanisław FC Mechowo 165 -401
81. Dettlaff Wiesław Kuzyni Łebcz 159 +259
82. Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 159 -288
83. Dettlaff Sylwester OSP Mrzezino 158 -1621
84. Wiśniewski Jakub Luzino 156 +85
85. Bresiński Stanisław Luzino 142 +285
86. Klein Jan Emeryci Mrzezino 140 -15
87. Wiśniewska Maria Luzino 138 +247
88. Duzowska Teresa Echo Gdynia 137 -616
89. Dawidowski Andrzej Dream Team Żelistrzewo 135 -24
90. Łaga Wojciech Luzino 132 +178
91. Okulski Andrzej Strzecha Starzyno 131 -295
92. Dawidowski Edmund PKA Gdynia 128 -108
93. Boczyński Bernard Iskra Połczyno 124 -359
94. Holender Zbigniew Kłos Werblinia 121 +279
95. Klein Stanisław Kłos Werblinia 119 -618
96. Derc Jan Wicher Łebcz 115 -454
97. Głowienka Jan Puma Darzlubie 109 -348
98. Duzowski Arkadiusz Echo Gdynia 106 -379
99. Matysiak Marian Dragon Gdynia 90 -502
100. Brzozowski Adam FC Mechowo 88 -905
101. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 87 -269
102. Labuda Kazimierz Strzecha Starzyno 87 -370
103. Drzeżdżon Henryk Władysławowo 78 +155
104. Prena Józef Wicher Łebcz 75 -620
105. Milewczyk Zenon Sokół Strzelno 71 -222
106. Derc Jan Iskra Połczyno 68 -476
107. Sahs Karol Sami Swoi 65 +50
108. Ruszkowski Krystian Kuzyni Łebcz 61 -403
109. Drzeżdżon Halina Emeryci Mrzezino 61 -426
110. Liepke Jerzy Iskra Połczyno 61 -584
111. Szczypior Stanisław OSP Mrzezino 61 -1320
112. Jeske Kazimierz Sami Swoi 54 +47
113. Semmerling Zygmunt Sami Swoi 39 -228
114. Tadda Zbigniew Wicher Łebcz 37 +68
115. Lewicki Brunon Władysławowo 32 -45
116. Darżnik Andrzej Luzino 25 +8
117. Stodolny Piotr Sokół Strzelno 22 -46
118. Pałarz Zygmunt Sami Swoi 20 -148
119. Willa Andrzej Sami Swoi 11 +36
120. Oleszczyk Mariusz Echo Gdynia 5 -702
121. Ceszke Brunon Sokół Strzelno 4 -87
122. Golla Wojciech Władysławowo 0 -553
123. Sahs Rafał Sami Swoi 0 -1669

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Lp. Nazwa Drużyny Punkty +/-
1. Puma Darzlubie 1030 +6232
2. Kłos Werblinia 860 +4870
3. OSP Gnieżdżewo 850 +4959
4. FC Mechowo 805 +4472
5. Kaszubska Baśka Puck 795 +3885
6. Dream Team Żelistrzewo 790 +4280
7. Dragon Gdynia 775 +4488
8. PKA Gdynia 755 +3959
9. Kontra Radoszewo 700 +3351
10. Emeryci Mrzezino 640 +2924
11. Wiatraki Gnieżdżewo 600 +2390
12. OSP Mrzezino 545 +3029
13. Strzecha Starzyno 515 +1937
14. Echo Gdynia 480 +1409
15. Kuzyni Łebcz 475 +1922
16. Sokół Strzelno 340 -572
17. Wicher Łebcz 335 +295
18. Iskra Połczyno 320 +891
19. Luzino 265 +1525
20. Sami Swoi 0 -329