Sezon 2007/2008

PUCKA LIGA BAŚKI

SEZON 2007/2008

KOŃCOWA KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Lp.

Nazwisko i imię Drużyna Punkty Punkty
turniejowe

1.

Muttka Jan FC Mechowo 766 +2869

2.

Putkowski Tomasz Dragon Gdynia 482 +981

3.

Dettlaff Józef LZS Gnieżdżewo 459 +692

4.

Duszyński Jarosław Dusza Gdynia 434 +620

5.

Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 432 +1384

6.

Brzozowski Andrzej FC Mechowo 431 +676

7.

Dettlaff Sylwester OSP Mrzezino 408 +129

8.

Proch Kazimierz Pianka Gdynia 402 +801

9.

Somkowski Bogdan Pianka Gdynia 392 +1155

10.

Wrosz Stanisław FC Mechowo 390 +828

11.

Marciniak Helena Emeryci Mrzezino 372 +961

12.

Bruhnke Mirosław FC Mechowo 353 +691

13.

Oleszczyk Mariusz Pianka Gdynia 346 +1011

14.

Kwidziński Kazimierz Roch Werblinia 337 +660

15.

Semmerling Bogdan Puma Darzlubie 331 +829

16.

Kreft Kazimierz Dream Team 329 +602

17.

Jurkiewicz Stanisław Pianka Gdynia 326 +659

18.

Dorsz Józef OSP Mrzezino 325 +837

19.

Rost Bogusław Puma Darzlubie 323 +537

20.

Jaszczyszyn Mirosław Pianka Gdynia 322 +394

21.

Szczypior Stanisław OSP Mrzezino 318 +934

22.

Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 316 +663

23.

Pipka Andrzej Dream Team 309 +595

24.

Krampa Józef Dragon Gdynia 305 +588

25.

Dettlaff Tadeusz OSP Gnieżdżewo 283 +373

26.

Drzeżdżon Michał Kontra Radoszewo 279 +434

27.

Lewicki Marian OSP Gnieżdżewo 279 -556

28.

Tarnowski Roman Sokół Strzelno 266 -507

29.

Rathenow Gerard Kontra Radoszewo 260 +682

30.

Radtke Henryk Roch Werblinia 260 +457

31.

Treder Zenon Dragon Gdynia 254 +702

32.

Głowienka Jan Puma Darzlubie 253 +321

33.

Hallmann Józef OSP Klub Żelistrzewo 250 +186

34.

Drzeżdżon Marek Strzecha Starzyno 249 +182

35.

Glowienke Zenon LZS Gnieżdżewo 245 -9

36.

Zielke Florian Kontra Radoszewo 239 +719

37.

Dawidowski Edmund Dream Team 237 +303

38.

Glowienke Renata LZS Gnieżdżewo 225 +304

39.

Sahs Jerzy Puma Darzlubie 220 -361

40.

Matysiak Marian Dragon Gdynia 210 +210

41.

Bałachowski Wacław Dream Team 210 -734

42.

Labuda Kazimierz Strzecha Starzyno 209 +100

43.

Paluch Grzegorz LZS Gnieżdżewo 203 -1290

44.

Pipke Stanisław Sokół Strzelno 198 +246

45.

Rogala Jan Rezerwy Mechowo 198 +223

46.

Skóra Dariusz OSP Mrzezino 198 -25

47.

Wittbrodt Augustyn Wicher Łebcz 195 +383

48.

Humla Czesław Iskra Połczyno 195 -26

49.

Piontke Marcin Roch Werblinia 192 -368

50.

Marciniak Zbigniew Emeryci Mrzezino 181 +268

51.

Boczyński Bernard Iskra Połczyno 180 -1118

52.

Grapp Kazimierz Puma Darzlubie 175 +180

53.

Rompa Wiesław Kontra Radoszewo 169 -255

54.

Czarniecki Andrzej Dusza Gdynia 167 +166

55.

Drzeżdżon Henryk Dream Team 165 +163

56.

Chojka Henryk Rezerwy Mechowo 165 +130

57.

Jankowski Adam Pianka Gdynia 164 +401

58.

Grudzień-Tryk Teresa Emeryci Mrzezino 163 -184

59.

Radtke Franciszek Kontra Radoszewo 156 +30

60.

Kohnke Henryk LZS Gnieżdżewo 151 -437

61.

Białk Hubert Kaszubska Baśka Puck 148 -731

62.

Prena Józef Wicher Łebcz 147 +219

63.

Wiśniewska Maria Zgrana Ekipa Szemud 146 +78

64.

Mudlaff Wojciech OSP Gnieżdżewo 142 -248

65.

Kromlicki Jan Kontra Radoszewo 142 -268

66.

Dawidowski Andrzej Dream Team 139 -611

67.

Brzeski Ireneusz Dusza Gdynia 137 -6

68.

Miślisz Szczepan OSP Mrzezino 130 -605

69.

Zoch Sławomir Dusza Gdynia 129 +4

70.

Borkowski Brunon Kaszubska Baśka Puck 129 -155

71.

Muttka Zenon FC Mechowo 129 -820

72.

Okulski Antoni OSP Gnieżdżewo 127 +186

73.

Klein Stanisław Roch Werblinia 126 -329

74.

Janusz Andrzej FC Mechowo 126 -778

75.

Semmerling Stanisław Grom Leśniewo 125 +366

76.

Dominik Adam LZS Gnieżdżewo 125 +144

77.

Łysakowski Roman Dusza Gdynia 121 +29

78.

Szczypior Grażyna Emeryci Mrzezino 119 -335

79.

Wikowski Jan Grom Leśniewo 118 +23

80.

Szopa Henryk Sokół Strzelno 118 -282

81.

Kuchnowski Franciszek OSP Gnieżdżewo 118 -498

82.

Liepke Jerzy Iskra Połczyno 115 -362

83.

Wiśniewski Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 114 -403

84.

Bresiński Stanisław OSP Gnieżdżewo 111 -224

85.

Ruszczyk Kazimierz Dusza Gdynia *111 -808

86.

Drzeżdżon Halina Strzecha Starzyno 110 -210

87.

Potrykus Walenty Iskra Połczyno 110 -274

88.

Holender Zbigniew Roch Werblinia 108 -340

89.

Palczykowski Jerzy Grom Leśniewo 105 -315

90.

Darżnik Andrzej Zgrana Ekipa Szemud 102 -58

91.

Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 102 -339

92.

Ptach Łukasz Zgrana Ekipa Szemud 97 +154

93.

Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 97 -261

94.

Klebba Zygfryd OSP Mrzezino 94 -243

95.

Bekisz Zdzisław Puma Darzlubie 77 -166

96.

Lewicki Brunon Roch Werblinia 74 -339

97.

Myślisz Roman Grom Leśniewo 73 -98

98.

Hallmann Mateusz OSP Klub Żelistrzewo 72 -445

99.

Penkowski Wojciech Bliza Władysławowo 71 +155

100.

Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 67 -1085

101.

Siwa Jan Sokół Strzelno 67 -1585

102.

Ceszke Brunon Sokół Strzelno 66 +66

103.

Wiśniewski Jakub Zgrana Ekipa Szemud 63 +131

104.

Brzozowski Adam Rezerwy Mechowo 62 -693

105.

Rohda Zygmunt ind. 54 +192

106.

Derc Jan Wicher Łebcz 50 +99

107.

Jaffke Leszek Strzecha Starzyno 50 -1

108.

Kos Józef Emeryci Mrzezino 49 -690

109.

Drzeżdżon Jan OSP Klub Żelistrzewo 46 -407

110.

Czapp Jan Strzecha Starzyno 44 -310

111.

Radtke Jacek OSP Klub Żelistrzewo 43 -17

112.

Hennig Krzysztof Bliza Władysławowo 43 -80

113.

Surowiec Józef Wicher Łebcz 43 -397

114.

Ptach Jadwiga Zgrana Ekipa Szemud 42 -32

115.

Golla Wojciech ind. 39 -70

116.

Bladowski Hubert Bliza Władysławowo 39 -94

117.

Sahs Rafał Rezerwy Mechowo 38 -66

118.

Penkowski Zbigniew Bliza Władysławowo 37 -307

119.

Milewczyk Zenon Sokół Strzelno 37 -961

120.

Kleba Gerard Bliza Władysławowo 32 -104

121.

Jaks Mirosław OSP Klub Żelistrzewo 31 -598

122.

Goyka Antoni Emeryci Mrzezino 31 -775

123.

Okuń Roman Grom Leśniewo 26 -297

124.

Klein Jan OSP Klub Żelistrzewo 21 -98

125.

Aremke Józef Wicher Łebcz 18 -102

126.

Wyrwał Edmund Iskra Połczyno 12 -300

127.

Labuda Janusz Strzecha Starzyno 8 -1334

128.

Derc Jan Iskra Połczyno 1 -191

129.

Kollek Łucjan Bliza Władysławowo 0 -66

130.

Bistram Marek Rezerwy Mechowo 0 -79

131.

Florek Ryszard ind. 0 -105

132.

Miłosz Maciej Wicher Łebcz 0 -492


*Zawodnik ukarany odjęciem 100 punktów, z powodu niesportowego zachowania podczas 15 Turnieju.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Lp.

Nazwa Drużyny Punkty Punkty
turniejowe

1.

FC Mechowo 1020 +6995

2.

Dragon Gdynia 1020 +5738

3.

Pianka Gdynia 960 +5618

4.

OSP Mrzezino 790 +4096

5.

Puma Darzlubie 715 +3745

6.

LZS Gnieżdżewo 655 +2665

7.

Dream Team 645 +3127

8.

Kontra Radoszewo 570 +2947

9.

Roch Werblinia 505 +2053

10.

Dusza Gdynia *425 +1819

11.

Emeryci Mrzezino 425 +1653

12.

OSP Gnieżdżewo 380 +983

13.

Kaszubska Baśka Puck 310 -217

14.

Sokół Strzelno 300 -614

15.

Grom Leśniewo 195 +762

16.

Wicher Łebcz 165 -27

17.

Zgrana Ekipa Szemud 155 +794

18.

Strzecha Starzyno 155 -54

19.

Iskra Połczyno 145 -1077

20.

OSP Klub Żelistrzewo 100 -259

21.

Bliza Władysławowo 50 +151

22.

Rezerwy Mechowo 15 -465


*Drużyna ukarana odjęciem 100 punktów, z powodu niesportowego zachowania podczas 15 Turnieju.