Baśka Nocą 2016

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p d/p m/p d/p d/p m/p d/p d/p m/p d/p d/p m/p d/p m/p
1. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 3,0 1,5 40 5,0 1,5 24 5,0 1,5 88 3,0 1,5 48 22,0 200
2. Kazimierczak Mariusz Gran Krokowa 5,0 1,5 83 3,0 1,0 29 3,0 1,5 16 5,0 1,5 103 21,5 231
3. Scheiba Zbigniew Kłos Werblinia 5,0 1,5 84 3,0 1,5 12 5,0 1,0 94 3,0 1,0 78 21,0 268
4. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 5,0 1,0 91 3,0 1,5 24 5,0 1,0 45 3,0 1,5 48 21,0 208
5. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 3,0 1,0 13 5,0 1,5 58 3,0 1,0 70 5,0 1,5 39 21,0 180
6. Poerling Hubert Karo Starzyno 1,0 1,0 17 5,0 1,0 48 3,0 1,0 52 5,0 3,0 83 20,0 200
7. Jamrus Jan Białogóra II 3,0 1,5 5 3,0 1,5 51 3,0 1,5 12 5,0 1,5 131 20,0 199
8. Semmerling Bogdan FC Mechowo i Domatówko 3,0 1,0 95 3,0 1,5 45 3,0 1,5 16 5,0 1,0 24 19,0 180
9. Minga Andrzej Białogóra 5,0 1,0 45 3,0 1,5 2 1,0 0,0 -24 5,0 1,5 94 18,0 117
10. Hollender Zbigniew Sami Swoi 5,0 1,5 39 1,0 0,0 -16 5,0 1,0 63 3,0 1,5 16 18,0 102
11. Zduńczyk Waldemar Gdynia 5,0 1,5 122 5,0 1,5 34 0,0 0,0 -216 3,0 1,5 40 17,5 -20
12. Wrosz Stanisław Sami Swoi 5,0 1,5 62 1,0 0,0 -12 3,0 0,0 -6 5,0 1,5 126 17,0 170
13. Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo 0,0 0,0 -57 5,0 3,0 39 3,0 1,5 120 3,0 1,5 63 17,0 165
14. Szymańska Regina FC Mechowo i Domatówko k 1,0 0,0 -72 5,0 1,0 51 3,0 1,0 9 5,0 1,0 90 17,0 78
15. Rohda Kazimierz Gran Krokowa 5,0 1,0 53 5,0 1,5 84 3,0 1,5 70 0,0 0,0 -146 17,0 61
16. Kreft Kazimierz Remus Żelistrzewo 1,0 0,0 -21 5,0 3,0 85 5,0 3,0 77 0,0 0,0 -96 17,0 45
17. Tarnowski Kazimierz LZS Sokół Strzelno 5,0 1,5 100 3,0 1,5 29 3,0 1,5 10 1,0 0,0 -64 16,5 75
18. Kański Tadeusz Remus Żelistrzewo 5,0 3,0 144 0,0 0,0 -34 1,0 0,0 -40 5,0 1,5 73 15,5 143
19. Adas Wojciech Szpela Władysławowo 1,0 0,0 -34 5,0 1,0 58 1,0 1,0 28 5,0 1,5 58 15,5 110
20. Matysiak Marian Gdynia 1,0 0,0 -34 0,0 0,0 -83 5,0 3,0 56 5,0 1,5 148 15,5 87
21. Maszke Andrzej Białogóra II 3,0 1,5 26 3,0 1,5 10 3,0 1,5 18 1,0 1,0 8 15,5 62
22. Darżnik Władysław Rekowianie Rekowo Górne 5,0 1,5 48 3,0 1,5 2 0,0 0,0 -76 3,0 1,5 60 15,5 34
23. Blaszke Mirosław Kaszubska Baśka Puck 5,0 3,0 125 3,0 1,0 23 1,0 0,0 -12 1,0 1,0 55 15,0 191
24. Kitowski Andrzej Zacisze Mosty 1,0 1,0 0 0,0 0,0 -71 5,0 1,5 101 5,0 1,5 100 15,0 130
25. Bielecki Piotr Gdynia 3,0 0,0 -4 5,0 1,5 66 1,0 0,0 -16 3,0 1,5 78 15,0 124
26. Janusz Andrzej FC Mechowo i Domatówko 1,0 0,0 -51 5,0 1,5 47 5,0 1,5 31 1,0 0,0 -12 15,0 15
27. Fleming Mieczysław Karo Starzyno 1,0 1,0 27 3,0 0,0 -15 3,0 0,0 -10 5,0 1,5 106 14,5 108
28. Wittbrodt Jan Szpela II Władysławowo 5,0 3,0 53 0,0 0,0 -69 0,0 0,0 -35 5,0 1,5 94 14,5 43
29. Marciniak Zbigniew Zacisze Mosty 0,0 0,0 -23 1,0 0,0 -49 5,0 1,5 136 5,0 1,5 68 14,0 132
30. Dominik Maria Kłos Werblinia k 0,0 0,0 -43 5,0 1,5 53 3,0 0,0 -12 3,0 1,5 38 14,0 36
31. Koziróg Ryszard Białogóra II 3,0 1,0 32 1,0 1,0 34 5,0 1,5 49 1,0 0,0 -31 13,5 84
32. Bałachowski Wacław Remus Żelistrzewo 5,0 1,0 68 0,0 0,0 -40 5,0 1,5 20 1,0 0,0 -9 13,5 39
33. Skóra Dariusz OSP Mrzezino 3,0 1,5 28 0,0 0,0 -87 3,0 1,5 35 3,0 1,5 46 13,5 22
34. Goyka Antoni Karo Starzyno 0,0 0,0 -100 5,0 1,5 46 3,0 0,0 -5 3,0 1,0 12 13,5 -47
35. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 5,0 1,5 57 5,0 1,5 120 0,0 0,0 -59 0,0 0,0 -56 13,0 62
36. Stefański Stanisław Dragon Gdynia 0,0 0,0 -106 5,0 1,5 40 0,0 0,0 -117 5,0 1,5 88 13,0 -95
37. Dawindziak Ryszard Białogóra 0,0 0,0 -239 3,0 1,5 40 5,0 3,0 134 0,0 0,0 -104 12,5 -169
38. Baran Marek Białogóra II 1,0 0,0 -53 5,0 1,0 55 1,0 0,0 -26 3,0 1,0 19 12,0 -5
39. Drzeżdżon Zbigniew Karo Starzyno 0,0 0,0 -75 3,0 1,5 15 5,0 1,5 68 1,0 0,0 -27 12,0 -19
40. Renusz Ludwik Szpela II Władysławowo 5,0 1,5 23 0,0 0,0 -61 1,0 0,0 -36 3,0 1,5 44 12,0 -30
41. Otrombke Roman Sami Swoi 3,0 1,5 3 1,0 0,0 -28 5,0 1,5 61 0,0 0,0 -74 12,0 -38
42. Treder Zenon Dragon Gdynia 3,0 1,5 21 3,0 1,5 33 1,0 0,0 -51 1,0 0,0 -70 11,0 -67
43. Adas Mateusz Szpela Władysławowo 0,0 0,0 -77 0,0 0,0 -112 5,0 1,5 32 3,0 1,5 3 11,0 -154
44. Pipka Andrzej Gran Krokowa 1,0 0,0 -1 3,0 1,0 24 3,0 1,5 27 1,0 0,0 -12 10,5 38
45. Radtke Henryk Kłos Werblinia 5,0 1,0 117 0,0 0,0 -76 3,0 1,5 8 0,0 0,0 -75 10,5 -26
46. Olszewski Piotr Bocar Osłonino 3,0 1,5 9 0,0 0,0 -67 0,0 0,0 -24 5,0 1,0 55 10,5 -27
47. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 3,0 0,0 -9 1,0 1,0 4 3,0 1,5 1 1,0 0,0 -60 10,5 -64
48. Lanc Jan Brzozaki Mechowo 3,0 1,5 27 3,0 1,5 76 1,0 0,0 -34 0,0 0,0 -95 10,0 -26
49. Sitarz Adam Szpela Władysławowo 0,0 0,0 -195 1,0 0,0 -21 5,0 3,0 112 1,0 0,0 -89 10,0 -193
50. Szopa Henryk LZS Sokół Strzelno 1,0 0,0 -17 5,0 1,5 59 1,0 1,0 23 0,0 0,0 -68 9,5 -3
51. Dorsz Józef OSP Mrzezino 5,0 1,0 85 0,0 0,0 -144 0,0 0,0 -72 3,0 0,0 -15 9,0 -146
52. Klebba Zykfryd OSP Mrzezino 0,0 0,0 -48 5,0 1,5 43 1,0 0,0 -5 1,0 0,0 -3 8,5 -13
53. Paluch Grzegorz Bocar Osłonino 0,0 0,0 -96 1,0 0,0 -16 1,0 0,0 -51 5,0 1,5 104 8,5 -59
54. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo 1,0 0,0 -31 1,0 0,0 -39 0,0 0,0 -57 5,0 1,5 68 8,5 -59
55. Bojka Jerzy Bocar Osłonino 1,0 0,0 -19 1,0 0,0 -31 5,0 1,5 142 0,0 0,0 -156 8,5 -64
56. Jeske Kazimierz OSP Mrzezino 0,0 0,0 -31 0,0 0,0 -148 3,0 1,0 31 3,0 1,5 19 8,5 -129
57. Jaszke Bolesław Remus Żelistrzewo 0,0 0,0 -99 1,0 1,0 9 5,0 1,5 34 0,0 0,0 -110 8,5 -166
58. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 3,0 1,0 17 3,0 1,5 43 0,0 0,0 -196 0,0 0,0 -192 8,5 -328
59. Liecau Roman Gran Krokowa 1,0 0,0 -44 1,0 0,0 -17 5,0 1,0 104 0,0 0,0 -94 8,0 -51
60. Płotka Jerzy Zacisze Mosty 5,0 1,5 105 1,0 0,0 -11 0,0 0,0 -71 0,0 0,0 -44 7,5 -21
61. Muża Wacław Zacisze Mosty 3,0 1,5 32 0,0 0,0 -53 1,0 1,0 5 1,0 0,0 -12 7,5 -28
62. Białk Józef LZS Sokół Strzelno 3,0 1,5 20 1,0 0,0 -2 1,0 0,0 -31 1,0 0,0 -68 7,5 -81
63. Kirszling Mariola FC Mechowo i Domatówko k 0,0 0,0 -74 3,0 0,0 -9 0,0 0,0 -28 3,0 1,5 13 7,5 -98
64. Piepka Stanisław LZS Sokół Strzelno 0,0 0,0 -78 1,0 0,0 -17 1,0 0,0 -18 3,0 1,5 100 6,5 -13
65. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck 0,0 0,0 -60 5,0 1,5 55 0,0 0,0 -66 0,0 0,0 -83 6,5 -154
66. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 1,0 1,0 1 3,0 1,0 56 0,0 0,0 -28 0,0 0,0 -33 6,0 -4
67. Wejher Kazimierz Sami Swoi 0,0 0,0 -73 1,0 0,0 -14 0,0 0,0 -61 3,0 1,5 56 5,5 -92
68. Czarnecki Andrzej Dragon Gdynia 3,0 1,0 87 0,0 0,0 -62 0,0 0,0 -41 1,0 0,0 -8 5,0 -24
69. Kopystecki Stanisław Białogóra 1,0 0,0 -26 0,0 0,0 -42 1,0 1,0 40 1,0 1,0 1 5,0 -27
70. Gąsiorowski Tadeusz Rekowianie Rekowo Górne 3,0 0,0 -27 1,0 0,0 -18 0,0 0,0 -36 1,0 0,0 -24 5,0 -105
71. Janowski Adam Gdynia 0,0 0,0 -67 1,0 1,0 3 1,0 0,0 -23 1,0 0,0 -40 4,0 -127
72. Malon Wojciech Rekowianie Rekowo Górne 3,0 1,0 27 0,0 0,0 -41 0,0 0,0 -50 0,0 0,0 -105 4,0 -169
73. Hollender Józef Bocar Osłonino 1,0 0,0 -30 0,0 0,0 -70 1,0 0,0 -4 1,0 0,0 -40 3,0 -144
74. Czerwionka Kazimierz Białogóra 0,0 0,0 -25 1,0 0,0 -11 1,0 0,0 -23 0,0 0,0 -37 2,0 -96
75. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo 1,0 1,0 7 0,0 0,0 -24 0,0 0,0 -186 0,0 0,0 -122 2,0 -325
76. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 1,0 1,0 1 0,0 0,0 -19 0,0 0,0 -192 0,0 0,0 -223 2,0 -433
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p
1. Kłos Werblinia 18,5 249 15,5 13 19,5 135 13,0 89 66,5 486
2. Białogóra II 14,0 10 17,0 150 16,5 53 13,5 127 61,0 340
3. Karo Starzyno 4,0 -131 20,0 94 16,5 105 19,5 174 60,0 242
4. FC Mechowo i Domatówko 6,0 -102 20,0 134 15,0 28 17,5 115 58,5 175
5. Gran Krokowa 14,5 91 15,5 120 19,5 217 7,5 -149 57,0 279
6. Remus Żelistrzewo 15,0 92 10,0 20 22,0 91 7,5 -142 54,5 61
7. Sami Swoi 17,5 31 4,0 -70 15,5 57 15,5 124 52,5 142
8. Gdynia 10,5 17 15,0 20 10,0 -199 16,5 226 52,0 64
9. Kaszubska Baśka Puck 14,5 106 21,0 158 7,5 -18 6,5 -13 49,5 233
10. Rekowianie Rekowo Górne 17,5 61 12,0 1 4,0 -92 12,0 -30 45,5 -60
11. Szpela II Władysławowo 16,5 26 8,0 -115 5,5 -137 15,5 79 45,5 -147
12. Szpela Władysławowo 2,0 -337 8,0 -114 16,5 115 18,5 40 45,0 -296
13. Zacisze Mosty 13,0 114 2,0 -184 15,0 171 14,0 112 44,0 213
14. Dragon Gdynia 15,0 59 17,5 131 1,0 -268 8,5 -46 42,0 -124
15. LZS Sokół Strzelno 12,0 25 13,0 69 8,5 -16 6,5 -100 40,0 -22
16. OSP Mrzezino 10,5 34 6,5 -336 9,5 -11 13,0 47 39,5 -266
17. Białogóra 7,0 -245 10,0 -11 12,0 127 8,5 -46 37,5 -175
18. Brzozaki Mechowo 13,5 36 11,0 104 5,5 -421 1,0 -570 31,0 -851
19. Bocar Osłonino 6,5 -136 2,0 -184 8,5 63 13,5 -37 30,5 -294