Baśka Nocą 2015

BAŚKA NOCĄ 2015 – MECHOWO, 11 LIPIEC 2015 R. – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
l.p. Nazwisko i Imię Drużyna kat. d/p d/p m/p d/p d/p m/p d/p d/p m/p d/p d/p m/p d/p m/p
1. Matysiak Marian Dragon Gdynia 5,0 1,5 65 5,0 3,0 90 3,0 1,5 15 3,0 1,5 14 23,5 184
2. Ellwart Eugeniusz OSP Gnieżdżewo 3,0 1,0 15 5,0 3,0 93 5,0 1,0 72 3,0 1,5 32 22,5 212
3. Zduńczyk Waldemar Dragon Gdynia 5,0 1,0 26 4,0 1,5 31 3,0 1,0 12 5,0 1,5 33 22,0 102
4. Bojka Jerzy Bocar Osłonino 3,0 1,5 7 5,0 1,5 62 0,0 0,0 -40 5,0 3,0 114 19,0 143
5. Baran Marek Białogóra 3,0 1,5 8 5,0 1,5 50 1,0 0,0 -25 5,0 1,5 166 18,5 199
6. Koziróg Ryszard Białogóra 3,0 1,0 5 0,0 0,0 -47 5,0 3,0 59 5,0 1,5 84 18,5 101
7. Gąsiorowski Tadeusz Rekowianie Rekowo Górne 1,0 0,0 -29 3,0 1,5 26 5,0 1,5 10 5,0 1,5 49 18,5 56
8. Pipka Andrzej Gran Krokowa 5,0 1,5 54 4,0 1,5 31 5,0 1,5 24 0,0 0,0 -61 18,5 48
9. Rohda Kazimierz Gran Krokowa 1,0 0,0 -31 5,0 3,0 116 1,0 0,0 -17 5,0 3,0 112 18,0 180
10. Bigott Antoni Sami Swoi Żelistrzewo 3,0 1,5 27 5,0 1,5 70 5,0 1,0 32 1,0 0,0 -2 18,0 127
11. Brzozowski Andrzej Brzozaki Mechowo 5,0 1,0 39 1,0 0,0 -1 5,0 1,5 70 3,0 1,5 13 18,0 121
12. Kohnke Henryk OSP Gnieżdżewo 5,0 3,0 67 1,0 0,0 -15 3,0 1,5 8 3,0 1,5 48 18,0 108
13. Kunz Kazimierz Sokół Strzelno 5,0 1,0 49 1,0 0,0 -35 5,0 1,5 40 3,0 1,5 10 18,0 64
14. Balewski Mieczysław Dragon Gdynia 5,0 1,5 80 5,0 1,5 37 3,0 1,5 15 0,0 0,0 -90 17,5 42
15. Kazimierczak Mariusz Gran Krokowa 5,0 1,5 37 3,0 1,5 9 0,0 0,0 -41 5,0 1,0 34 17,0 39
16. Adas Wojciech Szpela Władysławowo 1,0 1,0 7 5,0 1,0 45 5,0 1,5 98 1,0 1,0 16 16,5 166
17. Brzozowski Marek Brzozaki Mechowo 5,0 1,0 63 0,0 0,0 -59 5,0 1,5 57 3,0 1,0 30 16,5 91
18. Miślisz Szczepan Mrzezino 2,0 1,0 5 0,0 0,0 -48 5,0 1,5 31 5,0 1,5 70 16,0 58
19. Rohda Zygmunt OSP Gnieżdżewo 1,0 1,0 3 3,0 0,0 -10 3,0 1,5 6 5,0 1,0 37 15,5 36
20. Bruhnke Mirosław Walety Bolszewo 3,0 1,5 14 3,0 1,5 26 0,0 0,0 -63 5,0 1,5 26 15,5 3
21. Adas Mateusz Szpela Władysławowo 3,0 1,5 5 5,0 1,5 33 3,0 1,5 19 0,0 0,0 -80 15,5 -23
22. Adas Marian Szpela II Władysławowo 3,0 0,0 -15 5,0 1,5 82 1,0 0,0 -8 3,0 1,5 29 15,0 88
23. Liecau Roman Gran Krokowa 5,0 3,0 83 1,0 0,0 -31 3,0 1,5 36 1,0 0,0 -29 14,5 59
24. Tarnowski Kazimierz Sokół Strzelno 5,0 1,5 79 1,0 0,0 -18 5,0 1,5 69 0,0 0,0 -64 14,0 66
25. Dettlaff Stanisław Kaszubska Baśka Puck 2,0 1,0 2 5,0 1,5 33 3,0 1,5 30 0,0 0,0 -31 14,0 34
26. Konkel Franciszek Szpela Władysławowo 5,0 1,5 31 5,0 1,5 35 0,0 0,0 -76 1,0 0,0 -20 14,0 -30
27. Klein Mieczysław Walety Bolszewo 5,0 1,0 93 0,0 0,0 -39 1,0 0,0 -8 5,0 1,5 50 13,5 96
28. Kopystecki Stanisław Białogóra II 3,0 0,0 -1 0,0 0,0 -37 5,0 1,5 84 3,0 1,0 9 13,5 55
29. Dorsz Józef Mrzezino 1,0 0,0 -17 3,0 1,0 17 3,0 1,5 4 3,0 1,0 20 13,5 24
30. Nadolski Daniel Szpela II Władysławowo 3,0 1,5 17 3,0 1,5 10 3,0 1,5 21 0,0 0,0 -84 13,5 -36
31. Miślisz Józef Szpela II Władysławowo 5,0 1,5 70 0,0 0,0 -39 0,0 0,0 -108 5,0 1,5 120 13,0 43
32. Dominik Maria Kłos Werblinia k 0,0 0,0 -42 3,0 1,5 3 1,0 1,0 8 5,0 1,5 59 13,0 28
33. Klein Stanisław Rekowianie Rekowo Górne 5,0 1,0 50 5,0 1,5 40 0,0 0,0 -24 0,0 0,0 -62 12,5 4
34. Sitarz Adam Szpela Władysławowo 1,0 0,0 -16 3,0 1,5 58 3,0 1,5 21 1,0 1,0 7 12,0 70
35. Goyka Antoni Sami Swoi Żelistrzewo 0,0 0,0 -57 1,0 0,0 -38 5,0 1,5 65 3,0 1,5 20 12,0 -10
36. Maszke Andrzej Białogóra 1,0 0,0 -56 0,0 0,0 -75 3,0 1,5 8 5,0 1,5 57 12,0 -66
37. Ferra Lucjan OSP Gnieżdżewo 0,0 0,0 -37 4,0 1,5 11 0,0 0,0 -21 5,0 1,0 46 11,5 -1
38. Minga Andrzej Białogóra II 0,0 0,0 -41 5,0 1,5 39 3,0 1,0 24 1,0 0,0 -33 11,5 -11
39. Pionka Henryk Walety Bolszewo 2,0 1,0 16 5,0 1,5 42 1,0 0,0 -32 1,0 0,0 -45 11,5 -19
40. Rinc Leon Sami Swoi Żelistrzewo 0,0 0,0 -103 1,0 0,0 -48 5,0 1,5 23 3,0 1,0 20 11,5 -108
41. Semerling Bogdan Darzlubie 3,0 1,5 46 1,0 0,0 -26 1,0 0,0 -19 3,0 1,5 3 11,0 4
42. Dettlaff Józef Sokół Strzelno 3,0 1,0 15 1,0 0,0 -29 3,0 0,0 -7 3,0 0,0 -5 11,0 -26
43. Bekisz Zdzisław Darzlubie 5,0 1,5 31 1,0 1,0 13 1,0 0,0 -12 1,0 0,0 -25 10,5 7
44. Poerling Hubert Karo Starzyno 3,0 1,0 14 0,0 0,0 -54 1,0 1,0 10 3,0 1,5 26 10,5 -4
45. Jaszke Bolesław Darzlubie 0,0 0,0 -94 0,0 0,0 -46 5,0 1,0 58 3,0 1,5 38 10,5 -44
46. Paluch Grzegorz Bocar Osłonino 1,0 0,0 -7 0,0 0,0 -58 5,0 3,0 79 1,0 0,0 -6 10,0 8
47. Scheiba Zbigniew Karo Starzyno 3,0 1,0 20 1,0 0,0 -37 3,0 1,0 16 1,0 0,0 -17 10,0 -18
48. Śliwicki Stanisław Mrzezino 5,0 1,0 60 3,0 0,0 -19 0,0 0,0 -33 0,0 0,0 -45 9,0 -37
49. Klebba Zygfryd Mrzezino 0,0 0,0 -62 0,0 0,0 -42 1,0 0,0 -14 5,0 3,0 79 9,0 -39
50. Semerling Zygmunt Kaszubska Baśka Puck 3,0 1,5 23 3,0 1,5 19 0,0 0,0 -86 0,0 0,0 -62 9,0 -106
51. Szlas Andrzej Rekowianie Rekowo Górne 0,0 0,0 -60 1,0 0,0 -1 1,0 0,0 -13 5,0 1,5 137 8,5 63
52. Wszałek Grzegorz Kaszubska Baśka Puck 0,0 0,0 -41 0,0 0,0 -44 5,0 1,5 46 1,0 1,0 4 8,5 -35
53. Kitowski Andrzej Sami Swoi Żelistrzewo 1,0 0,0 -2 1,0 0,0 -7 0,0 0,0 -80 5,0 1,0 28 8,0 -61
54. Fleming Mieczysław Karo Starzyno 1,0 0,0 -27 1,0 0,0 -28 3,0 1,5 41 1,0 0,0 -19 7,5 -33
55. Głowienka Jan Darzlubie 1,0 1,0 2 1,0 0,0 -4 3,0 1,5 38 0,0 0,0 -98 7,5 -62
56. Okulski Andrzej Bocar Osłonino 1,0 0,0 -6 0,0 0,0 -43 5,0 1,5 23 0,0 0,0 -53 7,5 -79
57. Drzeżdżon Zbigniew Karo Starzyno 2,0 1,0 5 3,0 1,5 7 0,0 0,0 -10 0,0 0,0 -100 7,5 -98
58. Lademann Gertruda Rekowianie Rekowo Górne k 0,0 0,0 -80 3,0 1,5 15 0,0 0,0 -50 3,0 0,0 -19 7,5 -134
59. Dampc Mieczysław Szpela II Władysławowo 0,0 0,0 -73 5,0 1,5 93 0,0 0,0 -27 0,0 0,0 -70 6,5 -77
60. Wrosz Stanisław Dragon Gdynia 0,0 0,0 -57 4,0 1,5 11 1,0 0,0 -4 0,0 0,0 -68 6,5 -118
61. Pierszewski Tadeusz Białogóra II 1,0 0,0 -11 3,0 1,5 6 0,0 0,0 -116 1,0 0,0 -3 6,5 -124
62. Putkowski Tomasz Brzozaki Mechowo 0,0 0,0 -61 3,0 1,5 10 1,0 0,0 -43 1,0 0,0 -66 6,5 -160
63. Otrombke Roman Sokół Strzelno 0,0 0,0 -39 0,0 0,0 -68 3,0 0,0 -21 3,0 0,0 -4 6,0 -132
64. Radtke Henryk Kłos Werblinia 2,0 1,0 3 0,0 0,0 -92 1,0 1,0 12 1,0 0,0 -82 6,0 -159
65. Radtke Piotr Kłos Werblinia 0,0 0,0 -49 3,0 1,5 35 1,0 0,0 -25 0,0 0,0 -35 5,5 -74
66. Brzozowski Adam Brzozaki Mechowo 1,0 0,0 -8 0,0 0,0 -41 0,0 0,0 -37 3,0 1,5 5 5,5 -81
67. Jamrus Jan Białogóra 3,0 1,0 27 1,0 0,0 -4 0,0 0,0 -77 0,0 0,0 -30 5,0 -84
68. Dawindziak Ryszard Białogóra II 1,0 0,0 -11 1,0 0,0 -22 0,0 0,0 -31 1,0 1,0 16 4,0 -48
69. Rost Bogusław Walety Bolszewo 0,0 0,0 0 3,0 0,0 -10 1,0 0,0 -22 0,0 0,0 -74 4,0 -106
70. Kwidziński Kazimierz Kłos Werblinia 1,0 0,0 -13 0,0 0,0 -18 1,0 0,0 -7 1,0 0,0 -14 3,0 -52
71. Holender Józef Bocar Osłonino 0,0 0,0 -64 0,0 0,0 -33 1,0 0,0 -31 1,0 0,0 -48 2,0 -176
72. Borkowski Jerzy Kaszubska Baśka Puck 0,0 0,0 -53 1,0 0,0 -32 0,0 0,0 -56 0,0 0,0 -117 1,0 -258
BAŚKA NOCĄ 2015 – MECHOWO, 11 LIPIEC 2015 R.  

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Runda 1 Runda 2 Runda 3 Runda 4 Razem
l.p. Drużyna d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p d/p m/p
1. Dragon Gdynia 19,0 114 25,5 169 14,0 38 11,0 -111 69,5 210
2. Gran Krokowa 22,0 143 19,0 125 12,0 2 15,0 56 68,0 326
3. OSP Gnieżdżewo 14,0 48 17,5 79 15,0 65 21,0 163 67,5 355
4. Szpela Władysławowo 14,0 27 23,5 171 15,5 62 5,0 -77 58,0 183
5. Białogóra 13,5 -16 7,5 -76 13,5 -35 19,5 277 54,0 150
6. Sami Swoi Żelistrzewo 5,5 -135 9,5 -23 19,0 40 15,5 66 49,5 -52
7. Sokół Strzelno 16,5 104 3,0 -150 19,0 81 10,5 -63 49,0 -28
8. Szpela II Władysławowo 14,0 -1 17,5 146 5,5 -122 11,0 -5 48,0 18
9. Mrzezino 10,0 -14 7,0 -92 12,0 -12 18,5 124 47,5 6
10. Rekowianie Rekowo Górne 7,0 -119 16,5 80 7,5 -77 16,0 105 47,0 -11
11. Brzozaki Mechowo 13,0 33 5,5 -91 14,0 47 14,0 -18 46,5 -29
12. Walety Bolszewo 13,5 123 14,0 19 3,0 -125 14,0 -43 44,5 -26
13. Darzlubie 13,0 -15 4,0 -63 12,5 65 10,0 -82 39,5 -95
14. Bocar Osłonino 6,5 -70 6,5 -72 15,5 31 10,0 7 38,5 -104
15. Białogóra II 5,0 -64 12,0 -14 10,5 -39 8,0 -11 35,5 -128
16. Karo Starzyno 12,0 12 6,5 -112 10,5 57 6,5 -110 35,5 -153
17. Kaszubska Baśka Puck 7,5 -69 12,0 -24 11,0 -66 2,0 -206 32,5 -365
18. Kłos Werblinia 4,0 -101 9,0 -72 6,0 -12 8,5 -72 27,5 -257